Zábavní soutěžní odpoledne plemene BASENJI při speciální výstavě v Kyjově  

Dne 8.8.2015 proběhne v Kyjově sportovní klání JK Basenji Speciál 2015. Tento propagační coursing se konal již v roce 2011 a 2013, jde tudíž o třetí ročník.

Program:
Vzhledem k suchému počasí zatím není zadní plac způsobný k vytyčení coursingu. V případě, že toto počasí vydrží bude se také běhat(na předním malém place), ale vymýšlíme jinou variantu. V návrhu je sprint, sprint s vracečkou přes překážku a jiné záludnosti pro vaše psíky basenjíky.

Soutěžící se na úvod seznámí s coursingem na rovince, povzbuzování a lákání na střapeček případný běh ve dvojici (páneček versus basenjík) je dovolen :)

Další disciplínou bude coursing, jak jej všichni znáte, avšak ne klasicky hodnocen. Letošní běh za střapcem bude závodem smeček. Tzn. nebudou hodnoceni jednotlivci v páru, ale spolupráce celého týmu tvořeného vždy třemi basenji. Psíci absolvujíi technickou cca 470m dlouhou coursingovou trať, kterou zvládl minulý ročník opravdu každý.A protože basenjíci jsou velmi aktivní zvířátka, na závěr bude otevřen ještě trénink pro nezmary :).

Přihlášky zasílejte přes formulář ZDE

Propozice naleznete ZDE

Tuto akci podporuje JK Animals! 
Sponzoři JK Basenji Speciálu

   

Děkujeme!

Pokud se chcete přidat ke sponzorům kontaktujte nás prosím na info@ankan.cz