Monthly Archives: May 2017

news

Benjík (BonMot MNK) a Ballady se zúčastnili klubového závodu ČP. Benjík obsadil krásné 3. místo a Balinka si splnila dva licenční běhy. Naši basenji Ankan a Bajka si zde alespoň zatrénovali.

Dostihu v Mladé Boleslavi, který byl zároveň druhou částí soutěže o titul Krása a výkon po Jizersku se zúčastnila Bajka a Ballady dorazila na trénink. Bali je hodně rychlá a měřený trénink měla za 32,85s. Bajka tak rychlá není ale oba běhy absolvovala krásně a stala se vítězkou kat. mladých bsn a zároveň šampionkou pro Krásu a výkon 2017. Druhý den Bajka vyrazila na MVP v Litoměřicích kde s krásným posudkem obdržela známku VD1.

Na dostihu v Kolíně nám udělal velkou radost opět Benjík, který v dostihu startoval vůbec poprvé z boxů. Z 5 basnjei se dokázal vyhoupnout na fantastické druhé místo a obdržel použitelný res.CACT. Bajka vyhrála kategorii mladých a Ballady zde běžela poslední licenční běh, který ale nesplnila.

Všechny akce byly moc fajn se skvělou basenji partou. My se ted těšíme na léto, dovolenou a mnoho dalších akčních příležitostí jako basenji sraz!

Aki má narozeniny

Dnes je to 10 let, co se narodil náš milovaný Aki

A87A2116afA87A2068aff

Jarní pohár, KVP, Gold rabbit trophy

Bajka a Energy se zúčastnily Jarního poháru na dráze v Kolíně. Bajka v kategorii mladých obsadila 1. místo a Energy v kategorii seniorů taktéž 1. příčku.

Ballady stále trénuje, běhá ji to skvěle jen občas zaváhá u boxů. Držíme palce do licenčních běhů.

Na krajské výstavě v Mladé Boleslavi dostala Bajka známku Výborná 1, Vítěz třídy mladých.

A na závěr největší překvapení a skvělý úspěch Benjíka (BonMot MNK) na svém prvním závodě v coursingu Gold Rabbit Trophy zazářil a vyběhl si první místo v obrovské konkurenci (9 basenji) a získal svůj první CACT! Posíláme gratulace majitelům a jsme na něj moc hrdí.A87A1708f