Monthly Archives: August 2017

Letní akce 2

Mistrovství Čech pro Bajku první oficiální coursing a hned nabitá konkurence 10 fenek v závodu. Baju mi udělala velikánskou radost, když se umístila na báječném 4. místě!

Speciální výstava nás velmi potěšila. Nevím, který z pejsků více asi nejlépe se předvedla Energy a získala Výbornou 1 v třídě čestné. Aki nastoupil do třídy pracovní – po veteránské karieře jsme se zase jednou proběhli za psy v nejlepších letech. Byl moc pochválen, že se stále těší výborné kondici. Ocenění Výborný 1 CAC. Baju trošku stávkovala a nechtělo se ji chodit přesto si odvezla nádherný posudek a Výbornou 2 res.CAC

Bonitace čekala v Chržíně na Bajku. Žádný problém jsme neočekávali a bonitace proběhla bez problémů. Bajka je zařazena mezi chovné feny.

JK Basenji Speciál se běžel odpoledne po výstavě v Chržíně. Do klubového závodu nastoupila Energy v seniorech a Bajka za profi kategorie 1.rok. Energy je stále stejně šílená jako za mlada a vyběhala si první místo a nej seniora soutěže. Bajka se umístila na třetím místě.

bajdg

NVP Mladá Boleslav a Baju v mezitřídě. Paní rozhodčí ji nazvala jako “nedodělanou” a ohodnotila jinak pěkným posudkem se známku Výborná 2.

Do závodu DG Dog Gear Race of Champions jsem přihlásila obě holky. Ený v kategorii senior to ale vzala po svém a vlastní blbostí se vyautovala už v rozběhu. Bajka běžela naposledy v mladých a neměla to vůbec lehké nejdříve veliké vedro a ve finále zase veliká bouřka. Jen vytáhnout ji z pelechu byl nadlidský ukol. Aki ji dělal sparinga a společně nakonec oba doběhli do cíle a Baju získala zvé poslední první místo v této kategorii.