Monthly Archives: July 2017

letní akce

Na závodech v Mladé Boleslavi si Ballady dodělala poslední společný licenční běh v  krásných časech 31,38s a 32,16s. Běžel zde také BonMot, který zvítězil v tomto závodě a jeho časy byly také skvělé 31,55s (31,65s)

BonMot se představil také o týden později, kde v nabité konkurenci 6 basenji získal úžasné druhé místo (31,66s).

Dostih v Kolíně se mu už nevyvedl obdržel zde disq, také Ballady, která běžela s Bajkou, chytla déčko a Bajka pro změnu nedoběh, ale i to k dostihům patří a my jsme rádi, že jsou basenjíci zdraví a spokojení i když někdy závody pojmou po svém.

Bajka se zúčastnila ještě jednoho dostihu – byla to dvoudenní akce se zadáváním tiitulu Šampiona pro krásu a výkon města Kolína 2017. První den na výstavě obdržela Výborná 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz a druhý den v dostihu získala první místo! S plným počtem bodů se tak stala již podruhé v tomto roce Šampionkou pro krásu a výkon mladých.

V Chlumci se běžel coursing, kde se představila Ballady na tréninku a BonMot v závodu. Ve velké konkurenci 9 basneji se Benjík dokázal vyhoupnout na příčku nejvyšší 1. místo a CACT! Máme velikou radost a jsme na něj náležitě pyšní.

Na závěr ještě zmínka o výstavě v Klatovech.