Na srazu bude pro členy klubu zajištěna sleva 15% na coursingové dresy, dostihové dresy a kovové dostihové náhubky.

A jako každoročně bude možnost zakoupit i univerzální velikost plastových dostihových náhubků.

Posted in Uncategorized | Comments Off on Upozornění

VC Pardubic & Kolínský zajíc

Tuesday, May 17th, 2016

Velká cena Pardubic bylo zároveň Mistrovství Čech. Coursing v nádherném prostředí dostihového závodiště a trať jako šitá našim basenjikům.  Opět velké množství účastníků a závod zvlášť pro psy i feny. Mistrem a Mistryní Čech 2016 se stali Coffi Kandali Santon a Ebby Sunny Fellow. Gratulujeme!

Stejný den se běžel dostih Kolínský zajíc. Zde byli 3 basenji. Klasik dostih vyhrál Fenuku Krumloš a soloracing Msumaris Bayabaya. Gratulujeme!

Tuesday, May 10th, 2016

O uplynulém víkendu se běžely dva závody. V Boleslavi běžela pouze Carambola, která v krásném čase závod vyhrála. V Chlumci byla účast trošku větší celkem 5 basenji. Vítězkou se stala Epua Vema Asthenia – CACT a res, CACT získala Ebby Sunny Fellow.