Dostih

Výsledky 2016

Vítání jara 15.4.2017 Lednice 360m

  1. Falsafa Salasirian
  2. Niskander Solár Vejs
  3. Alla Saidy Habibi

Interbohemia SDW Kolín 360m

Klasik fena

  1. Caala Chanzo Cha Nile (33,08s) 32,68s CACT
  • Abuya Anulinka – (34,17s) DNF
  • Ebongo Vungu Asthenia – (35,93s) Disq

Klasik pes

  1. Possum Creeks Atumpan (32,29) 32,45s CACT
  2. Botambo Adikia Bohemia (34,9) 33,63 res.CACT
  3. Athos Vytomdigo (35,07s) 34,75s
  4. Ausar Kupalpan (37,43) 36,93s
  • Agil Vytomdigo -Disq

mladí

  1. Bajka MNK (34,85s) 34,71s

soloracing

  1. Carambola Kandali Santon 32,54s
  2. Gabo Njombe Lady Congo 33,01s
  3. Msumaris Bayabaya 34.5501s
  4. Fenuku Krumloš 34,5507s

LZ

  • Dumisany Chanzo Cha Nile – (nespl/spl) 35,6s
  • Hakimu Salasirian – spl

 

Výsledky 2016

15.10.2016 Zlatý box Lednice

  1. Possum Creeks Atumpan 31,08s CACT Mistr ČR
  2. Kali Hanáček 31,76s res.CACT Mistr ČR
  3. Falsafa Salasirian 32,62s
  4. Ausar Kupalpan 37,62s

8.10.2016 MČR MB

klasik

  1. Enye Rangi Salasirian Mistr Čech 30.99s

senior

  1. Faro Old Legends Mistr Čech 31.98

1.10.2016 Boleslavský pohár

  1. Manzi TTT Ekibondo CACT (33,94s) 32,92s
  2. Angavu Maisha Jadarian res.CACT (33,95s) 33,04s
  • Carambola Kandali Santon (31,97s) disq
  • Gabo Njombe Lady Congo disq
  • Fenuku Krumloš (33,21s) disq

17.9.2016 Mistrovství Moravy – Lednice

  1. Possum Creeks Atumpan Mistr Moravy 31,06s
  2. Kali Hanáček Mistryně Moravy 31,82s
  3. Fenuku Krumloš

6.8.2016 MČR 280m Kolín

  1. Kali Hanáček Mistr ČR
  2. Possum Creeks Atumpan Mistr ČR

30.7.2016 Sauda Cup – Ko 360m

psi

  1. Possum Creeks Atumpan CACT 31,23s
  2. Gabo Njombe Lady Congo res.CACT 31,83s
  3. Fenuku Krumloš 32,59s

feny

  1. Kali Hanáček CACT 31,04s
  2. Carambola Kandali Santon res.CACT
  3. Abuya Anulinka 33,05s

licence

Angavu Maisha Jadarian solo/spl

16.7.2016 DG race of Champions

klasik

  1. Funanya Salasirian CACT
  2. Fenuku Krumloš res.CACT
  3. Abuya Anulinka
  • Estee Lauder Ituri Moravia Disq

soloracing

  1. Dhahabu Salasirian
  2. Enye Rangi Salasirian
  3. Carambola Kandali Santon

licence

Gabo Njombe Lady Congo spol/spl

Angavu Maisha Jadarian solo/nespl

10.7.2016 K+V Kolín

psi

  1. Possum Creeks Atumpan CACT
  2. Manzi TTT Ekibondo res.CACT Šampion pro krásu a výkon 2016
  • Dhahabu Salasirian Disq

feny

  1. Funanya Salasirian CACT
  2. Estee Lauder Itury Moravia res.CACT Šampion pro krásu a výkon 2016
  • Kali Hanáček Disq
  • Carambola Kandali Santon Disq

Soloracing

  1. Bayabaya Msumaris
  2. Enye Rangi Salasirian

3.7.2016 GP Lednice 

  1. Kali Hanáček 31,46s CACT
  2. Possum Creeks Atumpan 31,74s res.CACT

– Faro Old Legends – Disq

11.6.2016 VC Mladé Boleslavi

  1. Carambola Kandali Santon CACT 32,34s
  2. Fenuku Krumloš res. CACT 32,53s
  3. Manzi TTT Ekibondo  33,25s

28.5.2016 Pohár města Kolína – 360m

  1. Funanya Salasirian CACT 31,44
  2. Carambola Kandali Santon res.CACT 31,51
  3. Possum Creeks Atumpan 31,95
  4. Fenuku Krumloš 32,59

21.5.2016 GP Bohemia -MB 345m

  1. Carambola Kandali Santon (32,40s) 32,05s
  2. Manzi TTT Ekibondo (32,91s) 32,6s

14.5.2016 Kolínský zajíc – Ko 360m

  1. Fenuku Krumloš 32,57s
  2. Estee Lauder IM 32,89s

soloracing:

  1. Bayabaya Msumaris 33,98s 34,33s

7.5.2016 Pojizerské derby – MB 345m

  1. Carambola Kandali Santon 32,01s (31,85s)

24.4.2016 Jarní pohár – Kolín 360m

  1. Carambola Kandali Santon CACT 32,57s (32,73s)
  2. Botambo Adikia Bohemia res.CACT 34,21s (34,38s)
  3. Ebongo Wungu Asthenia 34,33s (34,48s)
  4. Daboya Kwilu LC 36,87s (36,83s)
  • Estee Lauder IM – Disq (34,11s)
  • LZ Fenuku Krumloš SPL/SPL/SPL 33,62s (32,75s)

soloracing:

  1. Fly with Style Afrikata 32,92s+32,91s
  2. Bayabaya Msumaris 34,31+33,64

9.4.2016 Inter Bohemia SDW – Ko

senior:

  1. Jackie Hanáček

klasik:

  1. Carambola Kandali Santon CACT
  2. Estee Lauder Itury Moravia res. CACT
  3. Manzi TTT Ekibondo
  • Abua Anulinka – nedoběh
  • Apollo Anulinka – nedoběh
  • Gikilingoro Kilima Lady Congo lz/nespl/spl/spl
  • Gashua Nimba Lady Congo  lz/spl/spl/spl

soloracing:

  1. Energy EL Lis Glamur

Výsledky 2015

11.10.2015 Boleslavský pohár MB 345m

senior:

  1. Ankan Ningen Banken 33,08s

4.10.2015 MČR MB – 345m

  1. Dhahabu Salasirian (31,40s) 31,32s Mistr ČR

19.9.2015 M.Čech – Ko 360m

Klasik:

  1. Estee Lauder Itury Moravia 32,50s Mistr Čech CACT
  2. Funmilayo Lady Congo 32,92s res.CACT
  3. Dhahabu Salasirian 34,15s Mistr Čech

– Kamili Hanáček – Disq

senior:

  1. Ankan Ningen Banken 33,78s Mistr Čech

8.8.2015 MČR Krátká trať – Ko 280m

  1. Funmilayo Lady Congo – Mistr ČR

1.8.2015 Sauda Cup – Ko 360m
Klasik

  1. Estee Lauder Itury Moravia CACT
  2. Kamili Hanáček res.CACT

– Dhahabu Salasirian – Disq

Senior:
1. Ankan Ningen Banken

Soloracing:

  1. Bayabaya Msumaris

18.7.2015 DG race of Champions – Kolín
Klasik
– Jackie Hanáček – DNF
– Bayabaya Msumaris – Disq
Senior 1. Ankan Ningen Banken 34,75s
12.7.2015 Krása a výkon města Kolín
Klasik

1. Faro Old Legendś – Šampion krásy a výkonu 2015 CACT
2. Estee Lauder Ituri Moravia – Šampion krásy a výkonu 2015 res.CACT
– Dhahabu Salasirian – Disq
Senior
1. Ankan Ningen Banken – 34,75s – Šampion krásy a výkonu 2015

Mladí

  1. Manzi Tamis TamTamy Ekibondo – Šampion krásy a výkonu 2015

5.7.2015 GP CZ – Lednice -360m
1. Bayabaya Msumaris 32,96s

28.6.2015 Lednický zajíc – 360m
1. Faro old Legends 32,89s

14.6.2015 VC Mladé Boleslavi – 345m
Klasik

1. Dhahabu Salasirian 31,33s
Senior

1. Ankan Ningen Banken 35,71s

30.5.2015 Pohár města Kolína – 345m
1. Funmilayo Lady Congo 33,03s
2. Daboya Kwilu Lady Congo 36,21s
– Fly with Style Afrikata – Disq

24.5.2015 GP Bohemia – MB 345m
Klasik
1. Dhahabu Salasirian (31,64s) 31,30s
– Estee Lauder Ituri Moravia – Disq
– Bayabaya Msumariś – Disq
Senior
1. Ankan Ningen Banken (35,00s) 33,83s

16.5.2015 Kolínský zajíc – Ko 360m
1. Dhahabu Salasirian 32,26s
2. Funmilayo Lady Congo 32,57s
3. Estee Lauder Itury Moravia 32,90s
– Bayabaya Msumari´s Disq

10.5.2015 Pojizerské derby – MB 345m
Klasik
1. Estee Lauder Ituri Moravia (31,59s) 31,29s
2. Bayabaya Msumariś (32,91s) 32,38s
Senior
1. Ankan Ningen Banken (35,91s) 34,32s

18.4. 2015 Jarní pohár – Ko 360m Klasik
1. Fly With Style Afrikata CACT 32,33s
2. Estee Lauder Ituri Moravia res.CACT 32,92s
3. Bayabaya Msumariś 33,95s
4. Jackie Hanáček 35,44s
5. Daboya Kwilu Lady Congo 35,41s
Senior
1. Ankan Ningen Banken 34,11s
Soloracing
1. Dungu Wabu Asthenia 31,81s
2. Amigo Kwaku Maybe Dog 33,28s
Licence Ebongo Vungu Asthenia solo/spol/spol/spl/spl/spl 33,27s sparing: Isoke+Gambo

4.4. 2015 Inter Bohemia SofaDogWear Klasik
1.Dhahabu Salasirian (32,57s) 32,61s CACT
– Estee Lauder Ituri Moravia 32,64s Disq
– Jackie Hanáček 35,47s Disq
Senior
1. Ankan Ningen Banken (35,52s) 34,49s
– Isoke Hanáček (33,66s) Disq

Výsledky 2014

25.10.2014 Řízený trénink Kolín-Narozeninový běh Gambo fora – neoficiální závod Junior pes

  1. Athos Vytomdigo – BOS JUNIOR
  2. Manzi TTT Ekibondo
  3. Elekevu Salasirian/Foxík
  4. Agil Vytomdigo
  5. Gabo Njombe Lady Congo/Čiko

Junior fena

  1. Carambola Kandali Santon – BOB JUNIOR
  2. Ebongo Vungu Asthenia
  3. Funanya Salasirian/Funny
  4. Epua Vema Asthenia
  5. Garissa Njara Lady Congo/Nelinka

Amatér pes

  1. Aramis Adenike Belongo – NEJLEPŠÍ AMATÉR
  2. Khamisi Hanáček
  3. Chuomi Mwana Salasirian/Bublina

Amatér fena

  1. Cassie Sunny Fellow

Profi pes

  1. Dungu Wabu Asthenia – Čenda – NEJLEPŠÍ PROFI, NEJLEPŠÍ PES, BEST OF BREED
  2. Fly With Style Afrikata
  3. Faro Old Legend’s
  4. Ayo Sunny Fellow
  5. Amigo Kwaku Maybe Dog
  6. Dhahabu Salasirian

Profi fena

  1. Energy EL Lis Glamur – NEJLEPŠÍ FENA, BEST OF OPPOSITE
  2. Bayabaya Msumariś
  3. Akinyi Rouque-Queue – Remy
  4. Jackie Hanáček
  5. Amanita Pantherina TTT
  6. Daboya Kwilu Lady Congo

Senior pes

  1. Gambo Ekibondo – BOB VETERÁN
  2. Irongo Hanáček
  3. Ankan Ningen Banken

Senior fena

  1. Isoke Hanáček
  2. Ashanti Bakwe Abitibi

Veterán fena

  1. Kimulimuli Bena Makima – BOB VETERÁN
  2. Fedora z Ticha Bantu

18.10.2014 Zlatý box – Lednice 360m
1. Faro Old Legendś (32,56s) 32,85s

12.10.2014 Boleslavský pohár – MB 345m
kat.Senior
1. Gambo Ekibondo – 32,06s
Klasik 1. Amanita Pantherina Tamis TamTamy – 34,40s

5.10.2014 Mistrovství Čech – MB 345m
kat.Senior
1. Gambo Ekibondo – 32,31s Mistr Čech
Klasik 1. Dhahabu Salasirian – 30,75s Mistr Čech

30.8.2014 Mistrovství ČR – Ko 360m
kat.Senior
1. Gambo Ekibondo – 32,87s Mistr ČR
Klasik 1. Amanita Pantherina Tamis TamTamy – 32,63s Mistr ČR
– Dhahabu Salasirian – Nedoběh
kat. Mladí
1. Bayabaya Msumari´s – 32,35s Mistr ČR

9.8.2014 Mistrovství ČR – Ko 280m
kat.Senior
1. Ankan Ningen Banken – Mistr ČR 280m
Klasik
1. Dhahabu Salasirian – Mistr ČR 280m
– Jackie Hanáček – Nedoběh

2.8.2014 Sauda Cup – Ko 360m
kat.Senior
1. Gambo Ekibondo 32,93s
kat. Mladí
1. Bayabaya Msumari´s 32,48s

19.7.2014 Velká cena Kolína – Ko 360m
Klasik – Jackie Hanáček (33,34s) Nedoběh
kat.Senior
1. Ankan Ningen Banken (34,30s) 34,28s

13.7.2014 Krása a výkon Kolín 360m
kat.Senior
1. Gambo Ekibondo 32,51s – Šampion pro krásu a výkon města Kolín 2014
kat. Mladí
1. Bayabaya Msumari´s 32,64s – Šampion pro krásu a výkon města Kolín 2014
Klasik
1. Faro Old Legends 32,12s – Cact Šampion pro krásu a výkon města Kolín 2014
2. Amanita Pantherina TamisTamTamy 32,46s – res.Cact Šampion pro krásu a výkon města Kolín 2014
3. Dhahabu Salasirian 32,94s
4. Estee Lauder Itury Moravia 33,38s

15.6.2014 Velká cena Mladé Bolelsavi – MB 345m
Klasik
1. Dhahabu Salasirian (38,39s) 31,45s
kat.Senior
1. Gambo Ekibondo (32,47s) 32,29s
kat. Mladí
1. Bayabaya Msumari´s (32,31s) 31,53s

31.5.2014 DG DogGear race of Champions – Ko 360m
kat.Senior
1. Ankan Ningen Banken (33,88s) 33,95s

25.5.2014 Grand Prix Bohemia – MB 345m
kat.Senior
1. Gambo Ekibondo (32,24s) 32,16s
kat. Mladí
1. Bayabaya Msumari´s (32,02s) 31,83s
Klasik
1. Amanita Pantherina TamisTamTamy (32,53s) 32,58s

17.5.2014 Kolínský zajíc – Ko 360m
kat.Senior
1. Gambo Ekibondo (33,83s) 33,81s
kat. Mladí
1. Bayabaya Msumari´s (33,48s) 33,68s
2. Estee Lauder Itury Moravia 34,92s
Klasik
1. Dhahabu Salasirian (32,66s) 32,26s
Soloracing
1. Ankan Ningen Banken 35,26s+34,43s

10.5.2014 Pojizerské derby – MB 345m
kat.Senior
1. Gambo Ekibondo (33,27s) 32,83s
kat. Mladí
1. Bayabaya Msumari´s (33,43s) 32,73s (solo/spl)

19.4.2014 Jarní pohár – Ko 360m
Klasik
1. Dhahabu Salasirian (31,98s) 31,75s CACT
2.Ayo Sunny Fellow (32,38s) 31,88s res.CACT
3. Fly With Style Afrikata (33,04s) 32,49s
4.Jackie Hanáček (34,37s) 34,27s
Senior
1. Ankan Ningen Banken (35,39s) 33,99s
LB Estee Lauder Itury Moravia solo/spol/spol-spl/spl/spl (33,17s)
Funmilayo Lady Congo solo/spol/spol-spl/spl/spl
Amigo Kwaku Maybe Dog – sparing
Soloracing
1. Dungu Wabu Asthenia 31,61s+32,02s

5.4.2014 Inter Bohemia – Ko 360m Klasik
1. Dhahabu Salasirian 32,58s
2. Jackie Hanáček 34,92s
kat.Senior
1. Gambo Ekibondo 33,24s
kat. Mladí
1. Bayabaya Msumari´s 33,34s

Výsledky 2013

26.10.2013 Řízený trénink Kolín-Narozeninový běh Gambo fora – neoficiální závod Junior pes

  1. Akin Atu Včelenská Bonanza – BOS JUNIOR (čas 7,32 s)

Junior fena

  1. Funmilayo Lady Congo – BOB JUNIOR (čas 6,57 s)
  2. Cassie Sunny Fellow (čas 6,62 s)
  3. Estee Lauder Ituri Moravia (čas 6,68 s)
  4. BayaBaya Msumaris”s

Amatér pes

  1. Dhahabu Salasirian – Speedy
  2. Khamisi Hanáček
  3. Eboko Kiambu Lady Congo
  4. Ashwar Kasongo Shattani – Kašpar
  5. E”Kiridi Kiboko Lady Congo

Amatér fena

  1. Amaya Akua Maybe Dog – NEJLEPŠÍ AMATÉR
  2. Bowa Wonga Ewo
  3. Agáta Beauty Soul
  4. Aisha

Profi pes

  1. Dungu Wabu Asthenia – Čenda – NEJLEPŠÍ PROFI, NEJLEPŠÍ PES, BEST OF BREED
  2. Ayo Sunny Fellow
  3. Faro Old Legend”s
  4. Fly With Style Afrikata
  5. Amigo Kwaku Maybe Dog
  6. Kwame Ekibondo

Profi fena

  1. Dibaya Watu Asthenia
  2. Bogbonga Kasai Abitibi – Nibi
  3. Haya Ekibondo
  4. Akinyi Rouque-Queue – Remy
  5. Daboya Kwilu Lady Congo

Senior pes

  1. Ankan Ningen Banken – BOS VETERÁN
  2. Zahleka King of Kongo – Kotten
  3. Wordsworth Final Occasion – Nicco

Senior fena

  1. Isoke Hanáček – BOB SENIOR, NEJLEPŠÍ FENA
  2. Haiya Bena Makima

Veterán fena

  1. Fable Hanáček – BOB VETERÁN (ČAS 7,32 S)

13.10.2013 Boleslavský pohár – MB 345m
Klasik
1. Adiel Adenike Belongo – (31,23s) 30,48s CACT
2. Amanita Patherina TTT – (32,87s) 32,09 res.CACT
3. Mutabaruga´s Israelites at Tami´s TamTamy (34,45s) 33,75s
Senior
1. Ankan Ningen Banken (34,05s) 33,11s

5.10.2013 VC MB Sofa Dog Wear – MB 345m
Klasik
1. Gambo Ekibondo 31,57s (31,73s)
2. Jackie Hanáček 33,56s (33,12s)
Senior
1. Ankan Ningen Banken 33,85s (34,79s)

14.9.2013 Mistrovství Moravy – Lednice 360m
1. Gambo Ekibondo – Mistr Moravy

31.8.2013 Mistrovství Čech – ko 360m
Klasik
1. Ayo Sunny Fellow – 32,45s (32,15s)Mistr Čech 2013
2. Jackie Hanáček – 34,12s (33,45s) Mistr Čech 2013
Senior
1. Gambo Ekibondo – 32,06s (31,69s) Mistr Čech
2. Ankan Ningen Banken – 34,18s (34,04s)

10.8.2013 Mistrovství ČR krátká trať – Ko 280m
Klasik
1. Gambo Ekibondo – Mistr ČR 2013
2. Jackie Hanáček – Mistr ČR 2013
Senior
1. Ankan Ningen Banken – Mistr ČR 2013

14.7. 2013 Krása a výkon – Ko 360m
Klasik
1. Gambo Ekibondo 31,83s Šampion pro krásu a výkon 2013
2. Jackie Hanáček (33,92s) 34,42s
Senior
1. Ankan Ningen Banken 33,95s

1.6.2013 DG DogGear race of champions Klasik
1. Gambo Ekibondo 32,72s
2. Amigo Kwaku Maybe Dog 33,99s
Senior
1. Ankan Ningen Banken 34,91s

26.5.2013 Grand Prix Bohemia – MB 345m
1. Gambo Ekibondo (31,84s) 31,66s

18.5.2013 Kolínský zajíc – Ko 360m
kat.Klasik
1. Ankan Ningen Banken (34,75s) 33,82s
kat.Senior
1. Gambo Ekibondo (32,08s) 32,19s
soloracing
1. Dungu Wabu Asthenia (31,21s+31,18s)
2. Amigo Kwaku Maybe Dog (33,06s+33,21s)
– Energy El Lis Glamur (30,96s+nedoběh)
– Isoke Hanáček (33,32s+nedoběh)

12.5.2013 Pojizerské derby – MB 345m
kat.Klasik
1. Adiel Adenike Belongo (31,53s) 30,51s CACT
2. Amanita Pantherina TTT (31,94s) 32,23s res.CACT
3. Jackie Hanáček (34,62s) 36,96s
kat.Senior
1. Gambo Ekibondo (32,05s) 31,87s
sparing – Mutabaruga´s Israelites at Tami´s TamTamy
Ukázkový běh společný:
č1 1. Dungu Wabu Asthenia 31,40s 2. Amigo Kwaku Maybe Dog 33,23s
č2 1. Energy EL Lis Glamur 31,03s 2. Ankan Ningen Banken 34,34s

24.4.2013 Int. ARH Trophy – Marchegg 360m
1. Bogbonga Kasai Abitibi (31,40+31,33) 62,73s

20.4.2013 Jarní pohár – Ko 360m
kat.Klasik
1. Ayo dunny Fellow (32,67s) 32,53s
kat.Senior
1. Gambo Ekibondo (32,46s)32,31s
kat.Soloracing
1. Dungu Wabu Asthenia (31,58s+31,66s)63,24s
2. Energy EL Lis Glamur (31,77s+31,75s)63,52s
3. Ankan Ningen Banken (34,19s+34,19s)68,38s

6.4.2013 Inter Bohemia – Ko 360m
kat. Klasik:
1. Ayo Sunny Fellow (32,82s) 32,51s
2. Jackie Hanáček (35,99s) 36,23s
kat. Senior:
1. Gambo Ekibondo (32,05s) 31,83s

Výsledky 2012

27.10.2012 Řízený trénink Kolín-Narozeninový běh Gambo fora – neoficiální závod Junior pes

  1. Fly With Style Afrikata – JUNIOR BOB
  2. Eboko Kiambu Lady Congo
  3. Dhahabu Salasirian – Speedy
  4. Amigo Kwaku Maybe Dog
  5. Ashwar Kasongo Shattani
  6. Kwame Ekibondo
  7. Amani Sarrukinu – Mamut
  8. Amir Saidy Habibi
  9. Aimo Sarrukinu – Ámoš

Junior fena

  1. Amaya Akua Maybe Dog – JUNIOR BOS
  2. Alla Saidy Habibi
  3. Alushka Sarrukinu – Aluška

Amatér pes

  1. Faro Old Legend”s – NEJLEPŠÍ AMATÉR, NEJLEPŠÍ PES, BOB
  2. Zahleka Zanzkrit – Masai
  3. Aramis Adenike Belongo

Amatér fena

  1. Ashanti Bakwe Abitibi – Shantička – NEJLEPŚÍ AMATÉRKA
  2. Kimulimuli Bena Makima
  3. Agata Beauty Soul

Profi pes

  1. Dungu Wabu Asthenia – Čenda
  2. Gambo Ekibondo – NEJLEPŠÍ AKROBATICKÝ VÝKON
  3. Ankan Ningen Banken

Profi fena speciál dostih

  1. Bogbonga Kasai Abitibi – Nibi – NEJLEPŠÍ FENA
  2. Amanita Pantherina TTT – Teri
  3. Dibaya Watu Asthenia

Profi fena speciál coursing

  1. Daboya Kwilu Lady Congo
  2. Akinyi Rouqe-Queue – Remy
  3. Isoké Hanáček
  4. Cayamba Mayoko Lady Congo

Senior mix

  1. Wordsworth Final Occasion – Nicco – BOB SENIOR
  2. Fable Hanáček – BOS SENIOR
  3. Haiya Bena Makima

20.10.2012 Zlatý box – Lednice 360m
1. Gambo Ekibondo – 30,87s rekord dráhy

13.10. 2012 Mistrovství ČR krátká trať – Ko 280m
1. Gambo Ekibondo – Mistr ČR krátká trať
2. Ayo Sunny Fellow 3. Jackie Hanáček – Mistr ČR krátká trať
Licence: Dibaya Watu Asthenia – spl/spl/spl

6.10.2012 Boleslavský pohár – MB 345m
1. Gambo Ekibondo 31,28s

30.9.2012 Mistrovství ČR – MB 345m
1. Adiel Adenike Belongo 29,73s Mistr ČR
2. Mutabaruga´s Israelites at Tami´s TamTamy (32,77s rozběh) 33,09s Mistr ČR

8.9.2012 Mistrovství Čech – Ko 360m
1. Adiel Adenike Belongo 30,62s Mistr Čech – rekord dráhy
2. Ayo Sunny Fellow 32,78s
3. Irongo Hanáček 33,02
4. Mutabaruga´s Israelites at Tami´s TamTamy 33,73s Mistr Čech
– Dungu Wabu Asthenia – Disq

11.8. 2012 Středoevropský pohár – Ko 360m
1. Gambo Ekibondo 31,73s CACT
2. Amanita Pantherina TTT 31,76s res.Cact
3. Jackie Hanáček 35,33s
Licence Dungu Wabu Asthenia – spl/spl/spl 32,05s
Soloracing: – Energy EL Love Lis Glamur – Nedoběh

4.8.2012 Sauda Cup – Ko 360m
1. Gambo Ekibondo (31,16s) 31,43s
2.Amanita Pantherina TTT 31,74s
Energy EL Lis Glamur – Disq

8.7.2012 Sofa DogWear Krása a Výkon – Ko 360m
1. Gambo Ekibondo – 31,80s Šampion pro Krásu a Výkon 2012 (20bodů)
2. Amanita Pantherina Tamis TamTamy – 32,03s Šampion pro Krásu a Výkon 2012 (12bodů)
3. Jackie Hanáček – 35,32s
Soloracing:
1. Energy EL Lis Glamur – 30,67s Rekord dráhy
2. Akinyi Rouqe Queue –

2.6.2012 DG DogGear race of Champions – Ko 360m
1. Gambo Ekibondo 32.15s
2. Ankan Ningen Banken 34,89s
– Amanita Pantherina TTT – nedoběh
soloracing:
1. Energy EL Lis Glamur (31,13s+31,14s)62,27s – Rekord dráhy
2. Ayo Sunny Fellow (33,18s+32,73s)65,91s
3. Jackie Hanáček (34,98s+35,06s)70,04s
– Akiniy Rouqe Queue – (33,33s+N)Nedoběh

27.5. 2012 Velká cena Mladé Boleslavi – MB 345m
klasik
1. Gambo Ekibondo – 31,82s
mladí
– Energy El Lis Glamur – nedoběh (31,56s)
Ukázkový běh: Amanita Pantherina TTT 33,25s Akinyi Rouqe Queue 33,52s

13.5. 2012 Kolínský zajíc – Ko 360m
1. Amanita Pantherina TTT 32,92s
2. Gambo Ekibondo 33,25s
– Irongo Hanáček – Disq
Soloracing:
1. Energy EL Lis Glamur (31,89s+31,65s)63,54s
2. Ayo Sunny Fellow (32,86s+32,96s)65,82s
3. Akinyi Rouqe Queue (32,95s+33,19s)66,14s
4. Jackie Hanáček (34,56s+34,94s)69,50s

6.5.2012 Pojizerské derby – MB 345m
1. Gambo Ekibondo (32,19s) 32,68s
2. Amanita Pantherina TTT (32,72s) 32,95s

21.4.2012 Jarní pohár – Ko 360m
1. Gambo Ekibondo 31,72s CACT
2. Amanita Pantherina TTT 32,54s res.CACT
– Ayo Sunny Fellow – Disq
– Energy Endless Love Lis Glamur – Odstoupila
Soloracing
1. Akinyi Rouqe Queue (33,04s + 33,64s) 66,68s

7.4.2012 Inter Bohemia – Ko 360m
1. Energy Endless Love Lis Glamur 32,23s CACT
2. Ayo Sunny Fellow 32,58s res.CACT
– Haya Ekibondo – Nedoběh

Výsledky 2011

29.10.2011 Řízený trénink Kolín-Narozeninový běh Gambo fora – neoficiální závod
Profi pes
1. Gambo Ekibondo 31,32 – NEJLEPŠÍ PES, ABSOLUTNÍ VÍTĚZ ZÁVODU
2. Ayo Sunny Fellow
3. Irongo Hanáček – Rony
4. Ankan Ningen Banken
Profi fena
1. Bogbonga Kasai Abitibi 31,65/31.70 – NEJLEPŠÍ FENA
2. Amanita Pantherina Tami”s TamTamy
3. Jackie Hanáček
4. Haya Ekibondo
5. Isoke Hanáček
6. Akinyi Rouqe-Queue
Amatér pes
1. Aramis Adenike Belongo 31,79 – NEJLEPŠÍ AMATÉR
2. Zahleka Zankrit
Amatér fena
1. Gemi Hanáček Wenet 36,70
2. Bowa Wonga Ewo
3. Bujumbura Yeji Asthenia
Junior pes
1. Dungu Wabu Asthenia 8,26
Junior fena
1. Energy Endless Love Lis Glamur – 6.65/7,65 – NEJLEPŠÍ JUNIOR, NEJLEPŠÍ SPRINTER
2. Kimulimuli Bena Makima – 8,96/-

15.10.2011 Mistrovství ČR – krátká trať – Kolín 280m
1. Gambo Ekibondo-Mistr ČR
2. Ayo Sunny Fellow
– Akinyi Rouqe Queue – Disq

9.10.2011 Mistrovství KCHCHADP – MB 345m
1. Gambo Ekibondo – 31,40s

2.10.2011 Boleslavský pohár – MB 345m
1. Gambo Ekibondo – 30,83s

24.9.2011 Mistrovství ČR – Kolín 360m
soloracing:
1.Ayo Sunny Fellow (31,90+31,68)= 63,58s
2. Akinyi Rouqe Queue (33.60+33.56)=67.16s

11.9.2011 Mistrovství Čech – Mladá Boleslav 345m
1. Gambo Ekibondo – Mistr Čech 31,65s
2. Amanita Pantherina TTT – 32,08s Mistryně Čech
– Ayo Sunny Fellow – Disq

Ukázkové běhy:
Ankan NB – ?
Energy EL Lis Glamur – 31,77s
Ayo Sunny Fellow – 31,83s

3.9.2011 Eilenburg – 355m – neoficiální dotih
psi:
Ori Child of the Stars Asiaczek 30,74 30,84
Kokojambo”s Ghali Golikipa 30,75 31,77
Ndungu Kina”s Asad 30,76 31,12
Old Legend”s Flakron 31,83 30,93
Nganga”s Jimi Hendrix 31,10 31,29
Seelenfreund”s Augenstern 32,24 31,96
Old Legend”s Dojo-Hoshi 32,11 32,45
Gambo Ekibondo 32,18 32,36
Nirse Kiume 32,27 32,84
Old Legend”s Demian 33,41 34,15
Cinnamons Friend Dusky Diamond 33,68 34,54
Bogomir Obangi-Kashore 34,26 34,64
feny: Zahleka Taji Watch the Old Legends 30,74 30,81
Crazy Gremlins Charming Lady of Africa 32,18 31,94
Old Legend”s Chinese Peony 32,22 32,72
Old Legend”s Fabella 32,69 32,35
Amanita Pantherina Tami”s TamTamy 32,40 32,42
Anima Mundi Tami”s TamTamy 34,23 36,43
Blamless Black Amber 44,34 34,43
Hapi Hanáček – absent
Alfa Prima Ituri Moravia – absent
senior mix:
Skydancers Ciao Creta 32,14 32,37
Thai of Swala Pala 35,16 35,58
Arista od Kacciho Potoka 35,70 35,20

13.8.2011 Středoevropský pohár
1. Ayo Sunny Fellow 32,03s
– Irongo Hanáček – Disq
Licence Amanita Pantherina Tamis TamTamy – spol/splnila

7.8.2011 ARH Marchegg – 360m
1. Bogbonga Kasai Abitibi (30,37+30,52)60,89s
2. Akinyi Rouqe Queue(34,83+34,64)69,47s
3. Gambo Ekibondo(36,02+36,26)72,28s

23.7.2011 Sauda Cup – KO 360m
1. Gambo Ekibondo 32,36s
2. Ayo Sunny Fellow 32,74s
Soloracing
-Akinyi Rouqe Queue – Nedoběh
Licence Ashanti Bakwe Abitibi – solo/nespl

10.7.2011 Krása a Výkon Kolín – 360m
Soloracing 1. Ayo Sunny Fellow (32,85+33,45)66,30s
2. Ankan Ningen Banken (34,34+34,46)68,80s
Licence Ashanti Bakwe Abitibi – solo/nespl

19.6..2011 Velká Cena Mladé Boleslavy – 345m
1. Gambo Ekibondo 32.608s
2. Akinyi Rouqe Queue 35,308s
3. Ayo Sunny Fellow 35.486s

28.5.2011 DG DogGear Race of Champions – KO 360m
1. Gambo Ekibondo 32,05s
2. Ayo Sunny Fellow 32,90s
– Amanita Pantherina Tami´s TamTamy – Licence spl/ spl
Soloracing
1. Irongo Hanáček (32,76+33,11)65,87s
2. Ankan Ningen Banken (34,35+33,99)68,34s
3. Akinyi Rouqe Queue (33,99+34,87)68,86s

22.5..2011 Grand Prix – MB 345m
1. Gambo Ekibondo 31,934s CACT
2. Ayo Sunny Fellow 32,219s res.CACT
3. Akinyi Rouqe Queue 35,544s
– Fable Hanáček – Odstoupil

15.5.2011 Kolínský Zajíc – KO 360m
1. Gambo Ekibondo 32,61s
2. Ayo Sunny Fellow 33,29s
3. Akinyi Rouqe Queue 34,76s
Soloracing
1. Irongo Hanáček (33,77+33,45)67,22s

8.5.2011 Pojizerské derby -MB 345m
1. Gambo Ekibondo 32,612s CACT
2. Akinyi Rouqe Queue 34,458s res.CACT
– Cituli Owando – Odstoupil
– Irongo Hanáček – Disq
– Haya Ekibondo – Disq

24.4.2011 Jarní pohár – KO 360m
1. Gambo Ekibondo 32,32s
Soloracing
1. Haya Ekibondo (31,97+32,01) 63,98s
2.Ankan Ningen Banken (33,69+33,67) 67,36s
3. Akinyi Rouqe Queue (33,87+35,04) 68,91s
– Isoke Hanáček (33,31+ N) Nedoběh

24.4.2011 Int. ARH Trophy – Marchegg 360m
1. Bogbonga Kasai Abitibi (30,65+30,82) 61,47s

2.4.2011 Inter Bohemia KO 360m
1. Gambo Ekibondo 32,51s
2. Akinyi Rouqe Queue 35,00s
– Ayo Sunny Fellow– Licence:spl/spl/spl
Soloracing
1. Isoke Hanáček 33,49s
2. Ankan Ningen Banken 33,57s

Výsledky dostihů z let minulých naleznete v Basenji Sport 2006-2010