Šampioni

Všem vítězům a šampionům gratulujeme!

Český dostihový šampion:
Fable Hanáček 8.7.2009
Ankan Ningen Banken 19.10.2010
Gambo Ekibondo 17.4.2012
Bikilu Kandali Santon 10.2.2013
Energy Endless Love Lis Glamur 16.4.2013
Adiel Adenike Belongo 4.10.2013

Český coursingový šampion:
Dungu Wabu Asthenia 13.5.2014
Energy El Lis Glamur 11.9.2014
Amigo Kwaku Maybe Dog 10.2.2015
Fly with Style Afrikata 12.8.2015

Possum Creeks Atumpan 30.9.2016

Kali Hanáček 30.9.2016

Český šampion práce:
Isoke Hanáček 2.5.2012
Gambo Ekibondo 17.4.2013
Ankan Ningen Banken 27.8.2013
Energy EL Lis Glamur 17.9.2013
Haya Ekibondo 18.12.2013

Od  1.1.2014 – nová pravidla
coursing
Energy EL Lis Glamur 19.3.2014
Dungu Wabu Asthenia 8.4.2014
Isoke Hnaáček 15.7.2014
Amigo Kwaku Maybe Dog  13.5.2014
Bikilu Kandali Santon 29.5.2015
Jackie Hanáček 12.8.2015

Carambola Kandali Santon 21.3.2017

dostih

x
Krása a výkon
Dungu Wabu Astehnia 17.6. 2015
Energy EL Lis Glamur 12.8.2015

Klubový dostihový šampion:
Fable Hanáček 2009
Gambo Ekibondo 2011
Ankan Ningen Banken 2015

Klubový coursingový šampion:
Ager z Ticha Bantu 2005
Gambo Ekibondo 2009
Ankan Ningen Banken 2010
Isoke Hanáček 2011
Daboya Kwilu Lady Congo 2011
Energy EL Lis Glamur 2012
Bikilu Kandali Santon 2013
Dungu Wabu Asthenia 2013
Amigo Kwaku Maybe Dog 2014
Fly with Style Afrikata 2015
Adiel Adenike Belongo 2015

Kali Hanáček 2016

Ebby Sunny Fellow 2016

Suaralayn Orange Boy 2017(březen)

Dostihový šampion pro Krásu a Výkon města Kolín

2007
Alcea Orange Triumph
Elvan z Ticha Bantu

2012
Gambo Ekibondo
Amanita Pantherina Tamis Tamtamy

2013
Gambo Ekibondo

2014
Faro Old Legends
Amanita Pantherina Tamis Tamtamy
mladí Bayabaya Msumariś
senior Gambo Ekibondo

2015
Faro Old Legends
Estee Lauder IM
Ankan Ningen Banken Senior
Manzi TTT Ekibondo Mladí

2016

Manzi TTT Ekibondo

Estee Lauder Ituri Moravia

Coursingový šampion pro Krásu a Výkon

2010
Ankan Ningen Banken

Dostihový vítěz ČMKU:
2007
Batuuli Owando+Fable Hanáček
Balú Krumloš

2008
Batuuli Owando
Gambo Ekibondo
2009
Fable Hanáček
Ankan Ningen Banken

2010
Haya Ekibondo
Irongo Hanáček

2011
Akinyi Rouqe Queue
Gambo Ekibondo

2012
Amanita Pantherina TamisTamTamy
Gambo Ekibondo

2013
Jackie Hanáček
Gambo Ekibondo

2013-senior
Gambo Ekibondo

2014 senior
Gambo Ekibondo

2014
Dhahabu Salasirian

2015

Dhahabu Salasirian

2015 senior

Ankan Ningen Banken

2016

Fenuku Krumloš

Carambola Kandali Santon

Coursingový vítěz ČMKU:
2002
Ager z Ticha Bantu

2003
Ager z Ticha Bantu

2004
Ager z Ticha Bantu

2005
Ager z Ticha Bantu

2006
Ager z Ticha Bantu

2009
Haya Ekibondo
Gambo Ekibondo

2010
Isoke Hanáček
Ankan Ningen Banken

2011
Isoke Hanáček
Ankan Ningen Banken

2012
Energy EL Lis Glamur
Ankan Ningen Banken

2013
Energy EL Lis Glamur
Dungu Wabu Asthenia

2014
Energy EL Lis Glamur
Dungu Wabu Asthenia

2015

Energy EL Lis Glamur
Dungu Wabu Asthenia

2016

Ebby Sunny Fellow

Amigo Kwaku Maybe Dog

Klubový dostihový vítěz:

2006
Aggy Vrtiocásek
Fable Hanáček

2007
Alcea Orange Triumph
Balú Krumloš

2008
Gambo Ekibondo
Fable Hanáček

2009
Irongo Hanáček
Fable Hanáček

2010
Gambo Ekibondo
Haya Ekibondo

2011
Gambo Ekibondo
Akinyi Rouqe Queue

2012
Amanita Pantherina TamisTamTamy
Gambo Ekibondo

2013
Jackie Hanáček
Gambo Ekibondo

2013-senior
Gambo Ekibondo

2014 senior
Gambo Ekibondo

2014
Dhahabu Salasirian

2015

Dhahabu Salasirian

Bayabaya Msumaris

Estee Lauder Itury Moravia

2015 senior Ankan Ningen Banken

2016

Kali Hanáček

Possum Creeks Atumpan

Klubový coursingový vítěz:

2005
Attila Bufumbiro
Ager z Ticha Bantu

2006
Attila Bufumbiro
Ager z Ticha Bantu

2009
Ankan Ningen Banken
Haya Ekibondo

2010
Ankan Ningen Banken
Isoke Hanáček

2011
Isoke Hanáček
Ankan Ningen Banken

2012
Energy EL Lis Glamur
Ankan Ningen Banken

2013
Energy EL Lis Glamur
Dungu Wabu Asthenia

2014
Energy EL Lis Glamur
Dungu Wabu Asthenia

2015

Energy EL Lis Glamur
Dungu Wabu Asthenia

2016

Ebby Sunny Fellow

Amigo Kwaku Maybe Dog

Coursingový vítěz SR:
2005
Attila Bufumbiro

edit 31.12.2016