COURSING

Výsledky 2017

21.10.2017 MČR Final Wind Cup – Orlov 

psi:

  1. Dumisani Chanzo Cha Nile Mistr ČR CACT
  2. Fenuku Krumloš Res. CACT
  3. Falsafa Salasirian
  4. Coffi Kandali Santon
  5. Nick Solar Veis
  6. Fly with Style Afrikata
  7. Amigo?
  8. Dungu?
  • BonMot MNK – Disq
  • Suaralayn Orange Boy – Disq

feny:

  1. Carambola Kandali Santon Mistr ČR CACT
  2. Taji & Makindu Nzangi to Asthenia res.CACT
  3. Bikilu Kandali Santon
  4. Amia Kimombo
  5. Alla Saidy Habibi
  • Elafu Vaku Asthenia – DNF

17.9.2017 Ptýrov – NCC klubový (mimo DaC kalendář)

  1. Dumisani Chanzo Cha Nile 353b
  2. Ballady Manominoko 351b
  3. Suaralayn Orange Boy 348b
  4. Dungu Wabu Asthenia 345b
  5. Amigo Kwaku Maybe Dog 344b
  6. Carambola Kandali Santon 345b
  7. Falsafa Salasirian 343b
  8. Fenuku Krumloš 343b
  9. Niskander Solar Veis 339b
  10. Alla Saidy Habibi 334b
  11. Manzi TTT Ekibondo 330b

10.9.2017 Podzimní zavírák – Kolesa

  1. Dumisani Chanzo Cha Nile CACT 325
  2. Amigo Kwaku Maybe Dog res.CACT 322
  3. Enye Rangi Salasirian 321
  4. Coffi Kandali Santon 319
  5. Fenuku Krumloš 317
  6. Carambola Kandali Santon CACT 316
  7. Energy Endless Love Lis Glamur res.CACT 315
  8. Suaralayn Orange Boy 315
  9. Dungu Wabu Asthenia 315
  10. Ballady Manominoko 314
  11. Bajka Manominoko 312
  12. Bikilu Kandali Santon 311

Holiday Wind Cup Rožnov 19.8.2017

  1. Caala Chanzo Cha Nile CACT
  2. Carambola Kandali Santon res.CACT
  3. Ballady Manominoko
  4. Bikilu Kandali Santon
  • Bayabaya Msumari’s – disq
  • Bajka Manominoko – disq
  1. Dumisani Chanzo Cha Nile CACT
  2. Suaralayn Orange Boy res.CACT
  3. Coffi Kandali Santon
  4. Enye Rangi Salasirian
  5. Amigo Kwaku Maybe Dog
  6. Dungu Wabu Asthenia
  7. Fenuku Krumloš

6.8.2017 M.Čech – Radnice

feny:

  1. Enzi Ebun Salasirian CACT Mistr Čech
  2. Taji&Makindu Nzangi to Asthenia res. CACT
  3. Elafu Vaku Asthenia
  4. Bajka MNK
  5. Ebby Sunny Fellow
  6. Abuya Anulinka
  7. Bikilu Kandali Santon
  8. Bayabaya Msumaris
  9. Alla Saidy Habibi
  10. Epua Vema Asthenia

Psi:

  1. Falsafa Salasirian CACT Mistr Čech
  2. Fenuku Krumloš res.CACT
  3. Coffi Kandali Santon
  4. Niskander Solar Veis
  5. Dumisani Chanzo Cha Nile
  6. Enye Rangi Salasirian
  7. Amigo Kwaku Maybe Dog
  8. Suaralayn Orange Boy
  • Dungu Wabu Asthenia – disq

25.6.2017 K+V KCHCHADP-Chlumec

  1. Bon Mot Manominoko CACT 347b
  2. Bayabaya Msumari’s res.CACT 346b
  3. Fenuku Krumloš 344b
  4. Dumisani Chanzo Cha Nile 341b
  5. Dungu Wabu Asthenia 338b
  6. Amigo Kwaku Maybe Dog 338b
  7. Carambola Kandali Santon 338b
  8. Manzi Tami´s TamTamy Ekibondo 287b
  • Suaralayn Orange Boy – Disq

4.6.2017 Congo Cup VIII – Podmitrov
BABY PES

  1. Bahaticca’s HOGWARTS WIZARD
  2. Hadzabe Asali Lady Congo
  3. Hadzabe Kumbuko Lady Congo
  4. Atheo Zsoka Tabangwa
  5. Gipson Warrior of Burudika
  6. Havu Salonga Asthenia
  7. Carlos Khuram Včelenská Bonanza
  8. Holoholo Simba Asthenia
  9. Dexter Mabanga

BABY FENA

  1. Becca Maybedog – nej BABY
  2. Dibi Mabanga
  3. Alluschka Baobab in Kalahari
  4. S’Amali Lady Congo Dogs of Anarchy
  5. Bahaticca’s HOGWARTS WITCHCRAFT
  6. Hakika Sewu Asthenia
  7. Hoku

NOVICE PES

  1. Gikuyu Twa Asthenia – nej NOVICE, BEST JUNIOR

BABY FENA

  1. Bayoola Kimombo
  2. Dinara Kandali Santon
  3. Gulu Twa Asthenia

SENIOR PES

  1. Aramis Adenike Belongo – nej SENIOR
  2. BUNDUSTAR African Elite

SENIOR FENA

  1. Chaltuu
  2. Energy EL Lis Glamur

VETERAN PES

  1. Ankan Ningen Banken
  2. Gambo Ekibondo

VETERAN FENA

  1. Hanishan Rock The World – nej VETERÁN, BEST VETERAN
  2. Hannah Ekibondo
  3. Agáta Beauty Soul
  4. Isoke Hanáček
  5. Akinyi Rouque-Queue
  6. Cayamba Mayoko Lady Congo
  7. Hodu Arhe Ekibondo

AMATER PES

  1. Akin Atu Včelenská Bonanza
  2. GENIUS IS MY MIDDLE NAME Afrikata
  3. Enzi Viatu Asthenia
  4. Elekevu Salasirian
  5. Taji´s After Six
  6. Lisimba Ekibondo

AMATER FENA

  1. Ballady Manominoko – nej AMATER, BEST ADULT – BOB
  2. Nature’s Masterpiece HAPPY FOR ZAINABU
  3. Meisterhaus LIVE`N IT UP
  4. Dazora Sunny Fellow
  5. Hababuu Salasirian
  6. Obsidion AUTOBOT – TICCA
  7. Fate Krumloš
  8. Amaya Maybe Dog
  9. Taji & Makindu Nzangi To Asthenia
  10. Desirae Sunny Fellow

PROFI PES

  1. Botambo Adikia Bohemia – nej PROFI – BOS
  2. Dumisani Chanzo Cha Nile
  3. Enye Rangi Salasirian
  4. Falsafa Salasirian
  5. Bon Mot Manominoko
  6. Niskander Solár Vajs
  7. Athos Vytomdigo
  8. Manzi Tami´s TamTamy Ekibondo
  9. Itury Puzzle Café de Santos
  10. Fenuku Krumloš
  11. Agil Vytomdigo
  12. Gabo Njombe Lady Congo
  13. Hakimu Salasirian

POFI FENA

  1. Ebby Sunny Fellow
  2. Bajka MaNoMiNoKo
  3. Msumari’s Bayabaya
  4. Caala Chanzo Cha Nile
  5. Abuya Anulinka
  6. Elafu Vaku Asthenia
  7. Alla Saidy Habibi
  8. Epua Vema Asthenia
  9. Enzi Ebun Salasirian
  10. Ebongo Vungu Asthenia
  11. Carambola Kandali Santon

28.5.2017 SWC Blatiny

  1. Bikilu Kandali Santon M. Moravy CACT 337
  2. Jasira Ekibondo r. CACT 333
  3. Msumari\’s Bayabaya 331
  4. Latoya Hanacek 331
  5. Carambola Kandali Santon 296
  • Alla Saidy Habibi – DNF
  1. Enye Rangi Salasirian M. Moravy CACT 346
  2. Coffi Kandali Santon r. CACT 346
  3. Falsafa Salasirian 334
  4. Athos Vytomdigo 330
  5. Agil Vytomdigo 328
  6. Niskander Solár Vajs 283

14.5.2017 Chlum – ČP klubový

  1. Amigo Kwaku Maybe Dog 351
  2. Dungu Wabu Asthenia 346
  3. BonMot MaNoMiNoKo 345
  4. Dumisani Chanzo ChaNile 342
  5. Fenuku Krumloš 296
  6. Suaralayn Orange Boy 292

lz:

  • Ballady MNK solo/spol spl/spl

7.5.2017 Kolesa Gold Rabit Trophy

  1. Bon Mot Manominoko 341 CACT
  2. Enzi Ebun Salasirian 337 CACT
  3. Coffi Kandali Santon 336 r.CACT
  4. Carambola Kandali Santon r.CACT
  5. Chanzo Cha Nile Dumisani 331
  6. Enye Rangi Salasirian 330
  7. Adikia Bohemia Botambo 329
  8. Krumloš Fenuku 325
  9. Msumari’s Bayabaya 313

lz:

26.3.2017 Jarní otvírák – Nepřevázka

psi

  1. Dungu Wabu Asthenia 338 CACT
  2. Amigo Kwaku Maybe DOg 337 res.CACT
  3. Suaralayn Orange Boy 334
  4. Fenuku Krumloš 331
  5. Dhahabu Salasirian 330
  6. Botambo Adikia Bohemia 325
  7. Gabo Njombe Lady Congo 305

feny:

  1. Bayabaya Msumaris CACT 335
  2. Funanya Salasirian res. CACT 335
  3. Carambola Kandali Santon 335
  4. Enzi Ebun Salasirian 331
  5. Abuya Anulinka 329
  6. Caala Chanzo Cha Nile 329
  7. Ebongo Vungu Asthenia 317

12.3.2017 Mazaný zajíc – Medlánky

  1. Suaralayn Orange Boy 333 CACT
  2. Dungu Wabu Asthenia 327 r.CACT
  3. Coffi Kandali Santon 326
  4. Falsafa Salasirian 324
  5. Carambola Kandali Santon 324 CACT
  6. Niskander Solár Vejs 319
  7. Possum Creek’s Atumpan 317
  8. Amigo Kwaku Maybe Dog 316
  9. Kali Hanáček 314 r.CACT
  10. Bikilu Kandali Santon 314
  11. Fly With Style Afrikata 314
  12. Caala Chanzo Cha Nile 309

28.1.2017 Snow Wind Cup – Hrdoňov

  1. Carambola Kandali Santon CACT  354
  2. Dungu Wabu Asthenia res.CACT 352
  3. Fenuku Krumloš 341
  4. Amigo Kwaku Maybe Dog 341
  5. Yombe´s Chike Chisulo
  6. Caala Chanzo Cha Nile 335
  7. Suaralayn Orange Boy 333

Výsledky 2016

29.10.2016 SDW Cup 

  1. Possum Creeks Atumpan 335 CACT
  2. Kali Hanáček 333 CACT
  3. Coffi Kandali Santon 318 res.CACT
  4. Bikilu Kandali Santon 318 res.CACT
  5. Falsafa Salasirian 313
  6. Caala Chanzo Cha Nile 312
  7. Caimile Mabanga 312
  8. Ausar Kupalpan 305

22.10.2016 FWC Orlov

  1. Suaralayn Orange Boy CACT 351
  2. Amigo Kwaku Maybe Dog res.CACT 349
  3. Fenuku krumloš 345
  4. Gabo Njombe Lady Congo 345
  5. Ebby Sunny Fellow CACT 344
  6. Enye Rangi Salasirian 344
  7. Faro Old Legends 342
  8. Abuya Anulinka res.CACT 338
  9. Kwame Ekibondo 337
  10. Dungu Wabu Asthenia 331
  11. Enzi Ebun Salasirian 317
  12. Epua Vema Asthenia 300
  • Manzi TTT Ekibondo – DNF

 

28.9.2016 Svatováclavský coursing – Dobřany

  1. Dungu Wabu Asthenia CACT 360b
  2. Suaralayn Orange Boy res.CACT 358b
  3. Caala Chanzo Cha Nile 354b
  4. Amigo Kwaku Maybe Dog 345b

10.9.2016 MČR Ptýrov

  1. Dhahabu Salasirian CACT Mistr ČR 519
  2. Suaralayn Orange boy res.CACT 517
  3. Carambola Kandali Santon CACT Mistr ČR 516
  4. Ebby Sunny Fellow res.CACT 514
  5. Coffi Kandali Santon 511
  6. Caala Chanzo Cha Nile 511
  7. Dungu Wabu Asthenia 510
  8. Epua Vema Asthenia 510
  9. Amigo Kwaku Maybe Dog 510
  10. Fly with Style Afriakta 505
  11. Falsafa Salasirian 505
  12. Manzi Tamis TamTamy Ekibondo 476
  13. Alla Saidy Habibi 473

27.8.2016 VC Litomyšle

  1. Kali Hanáček CACT 342b
  2. Possum Creeks Atumpan CACT 340b
  3. Jasira Ekibondo res.CACT 338b
  4. Bikilu Kandali Santon 333b
  5. Coffi Kandali Santon res.CACT 332b
  6. Fly with Style Afrikata 331b
  7. Caala Chanzo Cha Nile 328b
  8. Carambola Kandali Santon 325b

7.8.2016 Chlumec

  1. Dungu Wabu Asthenia CACT 332b
  2. Amigo Kwaku Maybe Dog res. CACT 331b
  3. Suaralayn Orange Boy 300b

17.7.2016 SWC MM Blatiny

  1. Ebby Sunny Fellow CACT Mistr Moravy 2016 340
  2. Jasira Ekibondo 336 res.CACT
  3. Epua Vema Asthenia 334
  4. Caala Chanzo Cha Nile 333
  5. Kali Hanáček 332
  6. Latoya Hanacek 331
  7. AllaSaidyHabibi 331

Pes

  1. Dungu Wabu Asthenia CACT Mistr Moravy 2016 345
  2. Possum Creek’s Atumpan res.CACT 340
  3. Amigo Kwaku Maybe Dog 337
  4. Falsafa Salasirian 337
  5. Coffi Kandali Santon 334
  6. Agil Vytomdigo 330
  7. Athos Vytomdigo 329
  8. Faro Old Legend´s 293
  9. Kwame Ekibondo 285
  • Suaralayn Orange Boy – Disq

26.6.2016 Chlumec KCHCHADP 

  1. Amigo Kwaku Maybe Dog 170b CACT
  2. Dungu Wabu Asthenia 170b res.CACT
  3. Bayabaya Msumaris 169b CACT
  4. Caala Chanzo ChaNile 168b res.CACT
  5. Ebby Sunny Fellow 166b
  6. Epua Vema Asthenia 164b
  7. Manzi TTT Ekibondo 163b
  8. Botambo Adikia Bohemia 163b
  9. Suaralayn Orange Boy 161b
  10. Ebongo Vungu Asthenia 153b

14.5.2016 VC Pardubic & Mistrovství Čech
psi

  1. Coffi Kandali Santon CACT Mistr Čech 354b
  2. Possum Creeks Atumpan res.CACT 351b
  3. Enye Rangi Salasirian 347b
  4. Botambo Adikia Bohemia 343b
  5. Falsafa Salasirian 342b
  6. Kwame Ekibondo 342b
  7. Manzi TTT Ekibondo 307b

feny

  1. Ebby Sunny Fellow CACT Mistr Čech 351b
  2. Carambola Kandali Santon res. CACT 349b
  3. Epua Vema Asthenia 348b
  4. Jasira Ekibondo 345b
  5. Latoya Hanáček 343b
  6. Kali Hanáček 342b
  7. Ebongo Vungu Asthenia 339b
  8. Jackie Hanáček 327b

8.5.2016 Gold Rabbit Trophy – Chlumec nad Cidlinou

  1. Epua Vema Asthenia CACT 370b
  2. Ebby Sunny Fellow res.CACT 367b
  3. Bayabaya Msumari’s 364b
  4. Enye Rangi Salasirian 356b
  5. Jackie Hanáček 293b

16.4.2016 Krutej coursing – Krutěnice

feny

  1. Ebby Sunny Fellow 518 CACT
  2. Epua Vema Asthenia 515 res.CACT
  3. Ebongo Vungu Asthenia 506
  4. Bayabaya Msumaris 503
  5. Abuya Anulinka 484
  6. Alla Saidy Habibi 438
  7. Enegy EL Lis Glamur 435
  8. Daboya Kwilu LC 393

psi

  1. Suaralayn Orange Boy 518 CACT
  2. Falsafa Salasirian 517 res.CACT
  3. Dungu Wabu Asthenia 514
  4. Botambo Adikia Bohemia 509
  5. Amigo Kwaku Maybe Dog 508
  6. Fly with Style Afrikata 505
  7. Enye Rangi Salasirian 493
  •  Apollo Anulinka

 

26.3.2016 Medlánecký sysel – Brno

  1. Amigo Kwaku Maybe Dog CACT 353b
  2. Jasira Ekibondo CACT 348b
  3. Kali Hanáček res.CACT 347b
  4. Coffi Kandali Santon res. CACT 346b
  5. Carambola Kandali Santon 346b
  6. Falsafa Salasirian 346b
  7. Possum Creeks Atumpan 345b
  8. Alla Saidy Habibi 325b
  • Dungu Wabu Asthenia Disq

30.1.2016 SnowWindCup – Hrdoňov

  1. Faro Old Legends 318b

Výsledky 2015

14.11.2015 FWC – Zduchovice

  1. Amigo Kwaku Maybe Dog CACT 329b
  2. Dungu Wabu Asthenia res.CACT 322b
  3. Carambola Kandali Santon
  4. Faro Old Legends

11.10.2015 Podzimní Hrušov – Hrušov
1. Dungu Wabu Asthenia 336b
2. Amigo Kwaku Maybe Dog 330b

4.10.2015 Grand Prix Coursing – Amsterdam (NL)

  1. Elegant Elephant Mirtillo 346b
  2. Energy EL Lis Glamur 331b
  3. Figo Toka Kilima 302b
  4. Aoide Princess of Burudika 300b

26.9.2015 Oostgelre coursing – Lichtenvoorde (NL)

  1. Energy EL Lis Glamur 343b
  2. Avant Garde Manominoko 342b
  3. Fujo Toka Kilima 335b
  4. Ankan Ningen Banken 325b
  5. Figo Toka Kilima 316b
  • Moyo Usuno t-in Abou Teka  Disq

 

26.9.2015 Mistrovství Moravy – Vítkov

  1. Kali Hanáček 353b CACT Mistr Moravy
  2. Falsafa Salasirian 348b res.CACT Mistr Moravy
  3. Possum Creeks Atumpan 347b
  4. Coffi Kandali Santon 338b
  5. Bikilu Kandali Santon 335b

12.9.2015 Mistrovství Čech – Ptýrov

  1. Dungu Wabu Asthenia 337b CACT Mistr Čech
  2. Adiel Adenike Belongo 331b res.CACT
  3. Amigo Kwaku Maybe Dog 327b
  4. Mutabarugas Israelites at Tamis TamTamy 326b CACT Mistr Čech
  5. Falsafa Salasirian 322b
  6. Energy EL Lis Glamur 316b res.CACT
  7. Alla Saidy Habibi 309b
  8. Isoke Hanáček 297b
  9. Jackie Hanáček 252b

29.8.2015 Velká cena Litomyšle – Květná

  1. Kali Hanáček 322 CACT
  2. Energy Endless Love Lis Glamur322 res. CACT
  3. Jasira Ekibondo 321
  4. Fly With Style Afrikata 320 CACT
  5. Possum Creek’s Atumpan 320 res. CACT
  6. Isoke Hanáček 317
  7. Carambola Kandali Santon 314
  8. Jackie Hanáček 313
  9. Coffi Kandali Santon 310

2.8.2015 Gold Rabbit Trophy – Chlumec

  1. Amigo Kwaku Maybe Dog CACT 360b
  2. Dungu Wabu asthenia res.CACT 356b
  3. Falsafa Salasirian
  • Energy El Lis Glamur DNF
  • Alla Saidy Habibi DNF
  • Jackie Hanáček DNF

25.7.2015 Gadův memoriál – Rejvíz

psi:

  1. Dungu Wabu Asthenia 521b CACT
  2. Fly with Style Afrikata 517b res.CACT
  3. Falsafa Salasirian 515b
  4. Amigo Kwaku Maybe Dog 514b
  5. Possum Creeks´Atumpan 513b
  6. Coffi Kandali Santon 509b
  7. Faro Old Legends 493b

feny:

  1. Kali Hanáček 520b CACT
  2. Bikilu Kamdali Santon 520b res. CACT
  3. Carambola Kandali Santon 515b
  4. Energy EL Lis Glamur 514b
  5. Jasira Ekibondo 508b
  6. Jackie Hanáček 506b
  7. Cayamba Mayoko Lady Congo 497b
  8. Alla Saidy Habibi 488b

20.6.2015 O pohár sv.Rocha – Radič Sedlčany

  1. Amigo Kwaku Maybe Dog CACT 332b
  2. Adiel Adenike Belongo res.CACT 327b
  3. Dungu Wabu Asthenia 316b
  4. Mutabarugas Israelites at Tamis TamTamy 311b

31.5.2015 Mistrovství ČR – Blatiny

feny:

  1. Avant Garde Manominoko CACT Mistr ČR 342b
  2. Bikilu Kandali Santon res. CACT 342b
  3. Alla Saidy Habibi 339b
  4. Cayamba Mayoko Lady Congo 333b
  5. Isoke Hanáček 321b
  6. Energy EL Lis Glamur 318b

psi:

  1. Dungu Wabu Asthenia CACT Mistr ČR 345b
  2. Amigo Kwaku Maybe Dog res.CACT 343b
  3. Falsafa Salasirian 336b
  4. Faro Old Legendś 333b
  5. Moyo Usuno ti-n Abou Teka 331b
  6. Coffi Kandali Santon 330b

– Fly with Style Afrikata – Disq

16.5. 2015 VC Pardubic

  1. Amigo Kwaku Maybe Dog CACT 513b
  2. Dungu Wabu Asthenia res. CACT 502b
  3. Bikilu Kandali Santon CACT 502b
  4. Fly with Style Afrikata 494b
  5. Coffi Kandali Santon 493b
  6. Energy EL Lis Glamur res. CACT 488b
  7. Ebongo Vungu Asthenia 481b
  8. Isoke Hanáček 468b
  9. Jackie Hanáček 353b

8.5.2015 Gold rabbit trophy – Chlumec

  1. Dungu Wabu Asthenia CACT 344b
  2. Isoke Hanáček res. CACT 332b
  3. Energy EL Lis Glamur 322b
  4. Amigo Kwaku Maybe Dog 303b
  5. Jackie Hanáček 284b
    LZ: Manzi TTT Ekibondo spol/spl/spl

11.4.2015 Krutej coursing – Krutěnice

  1. Dungu Wabu Asthenia CACT 351b
  2. Amigo Kwaku Maybe Dog res.CACT 346b
  3. Energy EL Lis Glamur CACT 335b
  4. Falsafa Salasirian 332b
  5. Isoke Hanáček res.CACT318b
  6. Allla Saidy Habibi 315b

28.3.2015 Medlánecký sysel – Brno

  1. Fly With Style Afrikata CACT 335b
  2. Jasira Ekibondo res.CACT 330
  3. Abuluka Godogodo 327b
  4. Energy EL Lis Glamur 325b
  5. Bikilu Kandali Santon 323b
  6. Alla Saidy Habibi 321b
  7. Cayamba Mayoko LC 304b
  8. Hodu Arhe Ekibondo 300b

Licence:
Falsafa Salasirian solo/spl
Coffi Kandali Santon spol/spl

22.3.2015 Jarní Otvírák – Lysá nad Labem

  1. Dhahabu Salasirian CACT 340b
  2. Estee Lauder IM res.CACT 334b
  3. Energy EL Lis Glamur 332b
  4. Bayabaya Masumaris 330b
  5. Isoke Hanáček 326b
  6. Jackie Hanáček321b

Licence:
Ebongo Vungu Asthenia solo/spl, spol./spl
Manzi TTT Ekibondo solo/spl

31.1.2015 Snow Wind Cup – Hrdoňov

  1. Dungu Wabu Asthenia CACT 346b
  2. Faro Old Legends res.CACT 335b
  3. Energy El Lis Glamur CACT 335b
  4. Amigo Kwaku Maybe Dog 332b
  5. Bayabaya Msumaris res.CACT 324b
    – Amanita Pantherina Tamis TamTamy – DNF

10.1.2015 Snow Coursing Sněžník

  1. Amigo Kwaku maybe Dog CACT 319b
  2. Dungu Wabu Asthenia res.CACT 313b
  3. Energy EL Lis Glamur 306b
  4. Estee Lauder Itury Moravia 302b

Výsledky 2014

15.11. 2014 Final Wind Cup – Zduchovice
1. Dungu Wabu Asthenia CACT 360b
2. Faro Old Legends res.CACT 334b
3. Energy EL Lis Glamur CACT 331b
4. Bayabaya Msumaris res.CACT 331
5. Gambo Ekibondo 319b
6. Isoke Hanáček 309b
7. Alla Saidy Habibi 260b
– Amigo Kwaku Maybe Dog – Disq

Licence: Khamisi Hanáček solo/spl

9.11.2014 Mistrovství Moravy – Havířov
1. Fly With Style Afrikata CACT Mistr Moravy 334b
2. Bikilu Kandali Santon res.CACT Mistr Moravy 332b
3. Abuluka Godogodo 329b
4. Daboya Kwilu Lady Congo 144b

28.10.2014 Memorial KG – Kralupy
kat. Chrti mix
3. Dungu Wabu Asthenia 351b
4. Amigo Kwaku Maybe Dog 345b

28.9.2014 Mistrovství Čech – Lysá nad Labem 

1.  Energy EL Lis Glamur CACT Mistr Čech
2. Isoke Hanáček res.CACT
3. Jackie Hanáček

14.9.2014 Mistrovství ČR – Ptýrov
1. Adiel Adenike Belongo 359b CACT Mistr ČR, Nej pes dne
2. Energy EL Lis Glamur 357b res.CACT Mistr ČR
3. Dhahabu Salasirian 353b
4. Mutabarugas Israelites at Tamis TamTamy 352b
5. Jackie Hanáček 351b
6. Isoke Hanáček 314b

30.8.2014 Velká cena Litomyšle
1. Energy EL Lis Glamur 346b CACT
2. Isoke Hanáček 334b res.CACT
3. Cayamba Mayoko Lady Congo 171b
4. Alla Saidy Habibi 169b
– Jackie Hanáček – Nedoběh

2.8.2014 Gold Rabbit Trophy – Chlumec
1. Amigo Kwaku Maybe Dog CACT 340b
2. Energy EL Lis Glamur res.CACT 336b
3. Dungu Wabu Asthenia 334b
4. Jackie Hanáček 325b
5.  Isoke Hanáček 268b

27.7.2014 Gadův memoriál – Rejvíz
1. Fly With Style Afrikata CACT 531b
2. Jasira Ekibondo res.CACT 523b
3. Abuluka Godogodo 521b
4. Bikilu Kandali Santon 520b
5. Ashlee Adenike Belongo 514b
6. Isoke Hanáček 513b
7. Jackie Hanáček 510b
8. Cayamba Mayoko Lady Congo 509b
9. Alla Saidy Habibi 469b

Congo Cup 2014
NOVICE FENY
Carambola Kandali Santon
Dazora Sunny Fellow
esirae Sunny Fellow

VETERAN FENA
Cayamba Mayoko Lady Congo
Hodu Arhe Ekibondo
Beans Inred Ameba
Hannah Ekibondo
Fedora z Ticha Bantu
Bujumbura Yeji Asthenia
Kimulimuli Bena Makima
Isoke Hanáček
Blueberry Krumloš
Samlet SymphonyOfLove

PROFI FENA
Energy EL Lis Glamur
Amanita Pantherina Tamis TamTamy
Jasira Ekibondo
Funmilayo Lady Congo
Estee Lauder Itury Moravia
Bogbonga Kasai Abitibi
Akinyi Rouqe Queue
Jackie Hanáček
Alla Saidy Habibi
Daboya Kwilu Lady Congo
Dibaya Watu Asthenia

FENA AMATER
Amaya Akua Maybe Dog
Bayabaya Msumari”s
Leila Ekibondo
Azhaki Včelanská Bonanza
Ayshee Harufu Ya Kongo
Rock The World Hanishan
Agata Beauty Soul
Bhatinda Kwango Abitibi
Rosone´s Retro Rimembranza
Kamili Hanáček
Rosone´s Soprano Supernova
Jua Hanáček
Jamila Hanáček
Dhamira Salasirian
Rosoneś Prima Preziosa

VETERAN PES
Ankan Ningen Banken
Wordsworth Final Occasion
Gambo Ekibondo

PROFI PES
Faro Old Legends
Fly With Style Afrikata
Amigo Kwaku Maybe Dog
Dungu Wabu Asthenia
Dhahabu Salasirian

PES AMATER
Aramis Adenike Belongo
Lisimba Ekibondo
Aschar Saidy Habibi
Akin Atu Včelenská Bonanza
Kwame Ekibondo
Abimbola Crazy Orange
Khamisi Hanáček
Eboko Kiambu Lady Congo
Zanzkrit Zahleka

BABY FENA
Epua Vema Asthenia
Funanya Salasirian
Ebongo Vungu Asthenia
Garissa Njara Lady Congo
Elafu Vaku Asthenia
Enzi Ebun Salasirian

BABY PES
Elekevu Salasirian
Enzi Viatu Asthenia
Enye Rangi Salasirian
Falsafa Salasirian
Manzi TTT Ekibondo
Attila Vytomdigo
Agil vytomdigo
Ayo Ikela Kifahari
Athos Vytomdigo

9.6. 2014 Tüttleben International coursing 
1. Energy EL Lis Glamur 108b
2. Mutabaruga”s Lion of Judah 105b
3. Old Legend”s Fabella 103b
– Kokojambo”s Ghali Golikipa – nedoběh
– Ankan Ningen Banken – 47b/disq

1.6.2014 Summer Wind Cup
1. Energy EL Lis Glamur 361b CACT
2. Dungu Wabu Asthenia 359b CACT
3. Dhahabu Salasirian 352b res.CACT
4. Amigo Kwaku Maybe Dog 349b
5. Isoke Hanáček 340b res.CACT
6. Jackie Hanáček 335b

11.5.2014 Chlumecký střapec
1. Dungu Wabu Asthenia 332b CACT
2. Amigo Kwaku Maybe Dog 317b res. CACT
3. Energy EL Lis Glamur 314b
4. Jackie Hanáček 278b
5.  Isoke Hanáček 218b

8.5.2014 Chlumec
1. Amigo Kwaku Maybe Dog  CACT
2. Dhahabu Salasirian 349b res.CACT
3. Isoke Hanáček CACT
4. Jackie Hanáček res.CACT
5. Energy EL Lis Glamur 304b
– Dungu Wabu Asthenia – Disq

3.5.2014 Hanácký pohár – Radslavice
1. Bikilu Kandali Santon 333b CACT
2. Abuluka Godogodo 328b RE CACT
3. Jackie Hanáček 327b
4. Fly With Style Afrikata 323b
5. Alla Saidy Habibi 320b
6. Ashlee Adenike Belongo 319b
7. Hannah Ekibondo 317b
8. Hodu Arhe Ekibondo 296b
9. Cayamba Mayoko LC 244b

13.4.2014 Galloway Cup – Roupov
1. Dungu Wabu Asthenia CACT
2. Amigo Kwaku Maybe Dog res.CACT
3. Energy EL Lis Glamur 340b
4. Isoke Hanáček 331b

5.4.2014 Medlánecký sysel – Brno
1. Dungu Wabu Asthenia CACT 350b
2. Fly with Style Afrikata res. CACT 348b
3. Amigo Kwaku MAybe Dog 347b
4. Bikilu Kandali Santon CACT 344b
5. Energy EL Lis Glamur res.CACT 343b
6. Cayamba Mayoko Lady Congo 339b
7. Alla Saidy Habibi 323b
–  Daboya Kwilu Lady Congo 144/Nedoběh
Licence: Abuluka Godogodo/spl.

22.3.2014 Jarní Kralupy
1. Isoke Hanáček 168b
2. Cayamba Mayoko Lady Congo 168b
3. Dhahabu Salasirian 168b
4. Dungu Wabu Asthenia 163b
5. Jackie Hanáček 163b
6. Amigo Kwaku Maybe Dog 160b
7. Energy EL Lis Glamur 158b
8.  Alla Saidy Habibi 102b

2.2.2014 Snow Wind Cup
1. Dungu Wabu Asthenia 357b
2. Amigo Kwaku Maybe Dog 351b
Licence:
Abimbola Crazy Orange: spl/nepsl

12.1. Snow coursing Sněžník
1. Dungu Wabu Asthenia 365b
2. Amigo Kwaku Maybe Dog 356b

Výsledky 2013

9.11.2013 Hon na lišku – Brno
1. Dungu Wabu Asthenia 335b CACT
2. Amigo Kwaku Maybe Dog 334b res.CACT
3. Fly With Style Afrikata 333b
4. Cayamba Mayoko Lady Congo 317b CACT
5. Alla Saidy Habibi 315b res.CACT
6. Daboya Kwilu Lady Congo 302b

27.10.2013 Memoriál KG –  Kralupy
1. Dungu Wabu Asthenia 365b Best in field
2. Amigo Kwaku Maybe Dog 344b
3. Adiel Adenike Belongu 341b
4.  Mutabarugas Israelites at Tamis TamTamy 340b

29.9. 2013 Mistrovství ČR
1. Adiel Adenike Belongo CACT, Mistr ČR, 351b
2. Jackie Hanáček CACT, Mistr ČR, 348b
3. Isoke Hanáček res.CACT 347b
4. Mutabarugas Israelites at Tamis TamTamy 345b
5. Energy EL Lis Glamur 342b
6. Gambo Ekibondo res.CACT 340b
7. Daboya Kwilu Lady Congo 297b
– Ankan Ningen Banken – Disq
– Fly With Style Afrikata – Disq

22.9.2013 Mistrovství Moravy
1. Energy EL Lis Glamur CACT Mistr Moravy 358b
2. Ankan Ningen Banken res.CACT Mistr Moravy 348b
3. Fly With Style Afrikata 345b
4. Daboya Kwilu Lady Congo 308b

14.9.2013 MMČR
1. Amigo Kwaku Maybe Dog CACT Mezinárodní Mistr ČR 364b
2. Energy EL Lis Glamur CACT Mezinárodní Mistr ČR 360b
3. Dungu Wabu Asthenia res.CACT 355b
4. Adiel Adenike Belongo 347b
5. Mutabarugas Israelites at Tamis TamTamy res.CACT 346b
6. Isoke Hanáček 299b
7. Jackie Hanáček 293b

7.9.2013 Green Bunny II – Chlumec
1. Amigo Kwaku Maybe Dog 53b
2. Dungu Wabu Asthenia 51b
3. Isoke Hanáček 46b
4. Energy EL Lis Glamur 44b

24.8.2013 O zlatou podkovu – Slušovice
1. Dungu Wabu Asthenia 529b CACT
2. Amigo Kwaku Maybe Dog 517b res.CACT
–  Goldy Ekibondo nedoběh
Licence: Hannah Ekibondo – spl/spl

3.8.2013 Chlumecký střapec
1. Dungu Wabu Asthenia 181b, CACT
2. Amigo Kwaku Maybe Dog 180b, res.CACT
3. Jackie Hanáček 174b

3.8.2013 Basenji Speciál 2013

Mladý pes
1. Akin Atu Včelenská Bonanza 81b

Mladá fena
1. Leila Ekibondo 84b – BOJ (5,40s)
2. Fayola Lady Congo 76b

Dospělý pes
1. Abimbola Crazy Orange 85b – BOS
2. Dhahabu Salasirian 84b LZ: spol/spl, spol/nespl
3. Faro Old Legends 83b (5,47s) LZ:spol/spl, spol/spl
4. Kwame Ekibondo 80b LZ:spol/spl, spol/spl
5. Eboko Kiambu Lady Congo 77b (6,15s)
6. Chuomi Mwana Salasirian 74b
7. Elry Krumloš 60b

Dospělý fena
1. Rock The World Hanishan 85b – BOB
2. Alla Saidy Habibi 84b LZ:spol/spl, spol/spl
3. Hannah Ekibondo 83b (6,06s) LZ:spol/spl
4. Kibibi Hanáček 83b
5. Jasira Ekibondo 82b LZ:solo/spl
6. Dhamira Salasirian 82b (5,76s)
7. Jua Hanáček 79b LZ:spol/spl, spol/spl
8. E´Nya Kisimba Lady Congo 78b

Profi pes
1. Fly With Style Afrikata 82b

Profi fena
1. Energy EL Lis Glamur 84b (6,15s)
2. Cayamba Mayoko Lady Congo 83b (6,29s)
3. Daboya Kwilu Lady Congo 80b

Veterán pes
1. Ankan Ningen Banken 84b – BOV
2. Goldy Ekibondo 83b
3. King of Kongo Zahleka 82b
4. Wordsworth Final Occasion 74b

Veterán fena
1. Haiya Bena  Makima 83b

27.7.2013 Gadův memoriál
1. Dungu Wabu Asthenia 341b CACT
2. Bikilu Kandali Santon 338b res. CACT
3. Jackie Hanáček 331b
4. Cayamba Mayoko Lady Congo 279b
5. Amigo Kwaku Maybe Dog 276b
6.  Isoke Hanáček 275b
7. Energy EL Lis Glamur 291b

29.6.2013 Gold Rabbit Trophy
1. Ankan Ningen Banken 339b CACT
2. Jackie Hanáček 328b res.CACT
3. Energy EL Lis Glamur 323b

16.6.2013 Congo Cup – Dol u Blatné
Baby pes
Akin Atu Včelenská Bonanza (159 bodů)

Baby fena
Estee Lauder Ituri Moravia (170 bodů) – BOJ
Msumari”s Bayabaya (146 bodů)
Fayola Lady Congo (0 bodů)

Novice Mix
Leila Ekibondo (166 bodů)
Lisimba Ekibondo (80 bodů)

Amatér pes
Faro Old Legend”s (178 bodů) – Nej amatér, Nejlepší pes, BOB – Vítěz Congo Cupu 2013
Abimbola Crazy Orange (173 bodů)
Chuomi Mwana Salasirian (171 bodů)
Zanzkrit Zahleka (171 bodů)
E”Kiridi Kiboko Lady Congo (170 bodů)
Khamisi Hanáček (170 bodů)
Dhahabu Salasirian (168 bodů)
Elry Krumloš (165 bodů)
Kwame Ekibondo (164 bodů)
Candy Handy Ituri Moravia (164 bodů)
Eboko Kiambu Lady Congo (163 bodů)
Dark Devil Ningen Banken (153 bodů)
Aramis Adenike Belongo (151 bodů) – Komik dne

Amatér fena
Alla Saidy Habibi (176 bodů) – Nejlepší fena, Nejlepší zahraniční účastník
Kamili Hanáček (176 bodů)
Dhamira Salasirian (172 bodů) – Nejlepší kill
Jua Hanáček (170 bodů)
Amaya Akua Maybe Dog (169 bodů)
Jasira Ekibondo (168 bodů)
Rock The World Hanishan (167 bodů)
Agata Beauty Soul (164 bodů)
E”Nya Kisimba Lady Congo (139 bodů)
Bujumbura Yeji Asthenia (78 bodů) – Cena útěchy

Profi pes
Irongo Hanáček (173 bodů)
Amigo Kwaku Maybe Dog (171 bodů)
Dungu Wabu Asthenia (171 bodů)
Fly With Style Afrikata (168 bodů)

Profi fena
Energy EL Lis Glamur (174 bodů) – Nejlepší profi
Bogbonga Kasai Abitibi (173 bodů)
Akinyi Rouque Queue (172 bodů)
Daboya Kwilu Lady Congo (172 bodů)
Cayamba Mayoko Lady Congo (171 bodů)
Amanita Pantherina Tamy”s TamTamy (169 bodů)
Dibaya Watu Asthenia (168 bodů)
Jackie Hanáček (167 bodů)

Veterán pes
Gambo Ekibondo (169 bodů)
Ankan Ningen Banken (165 bodů)
Veterán fena
Kimulimuli Bena Makima (173 bodů) – BOB veterán
Blueberry Krumloš (171 bodů)
Haiya Bena Makima (158 bodů)
Abanda od Nehvizdské Studánky (157 bodů)

Družstva
Duhová liga (176 bodů)
Ladynky z Conga (172,3 bodů)
Africké střely (171,5 bodů)
Tygři zabijáci (171,3 bodů))
Masajovy děti (170,5 bodů)
Tlustíci z Liberce (170,3 bodů)
Staří pardálové (170 bodů)

27.4.2013 Hanácký pohár
1. Bikilu Kandali Santon 335b
2. Isoke Hanáček 326b
3. Jackie Hanáček 325b
4, Cayamba Mayoko Lady Congo 322b
5. Daboya Kwilu Lady Congo 309b

Licence: Fly with Style Afrikata 2xspol/2xspl

21.4.2013 Spring Bunny – klubový – Chlumec n/C
1. Energy EL Lis Glamur 50b
2. Isoke Hanáček 37b

13.4.2013 Mistrovství Čech – Ptýrov
1. Energy Endless Love Lis Glamur 359b CACT Mistr Čech
2. Isoke Hanáček 352b res.CACT
3. Dungu Wabu Asthenia 350 CACT Mistr Čech
4. Amigo Kwaku Maybe Dog 348b res.CACT
5. Ankan Ningen Banken 345b
6. Haya Ekibondo 343b
7. Akinyi Rouqe Queue 339b

7.4.2013 Brněnský zajíc
1. Energy Endless Love Lis Glamur 317b CACT
2. Bikilu Kandali Santon 315b res.CACT
3. Ankan Ningen Banken 310b

Licence: Alla Saidy Habibi solo/spl

23.3.2013 Jarní Kralupy
1. Adiel Adenike Belongo 360b
2. Mutabarugas Israelites at Tamis TamTamy 358b
3. Energy EL Lis Glamur 349b
4. Dungu Wabu Asthenia 348b
5. Isoke Hanáček 342b
6. Jackie Hanáček 339b
7. Gambo Ekibondo 334b

Licence: Amigo Kwaku Maybe Dog – solo/spl.

13.1.2013 NordCup Sněžník
1. Bikilu Kandali Santon 364b Cact
2. Dungu Wabu Asthenia 353b res.Cact
3. Energy EL Lis Glamur 350b
4. Gambo Ekibondo 346b
5. Isoke Hanáček 345b
6. Amanita Pantherina TTT 345b
7. Akiniy Rouqe Queue 335b

Výsledky 2012

10.11.2012 Hon na lišku – Kozlov
1. Energy EL Lis Glamur 350b CACT
2. Isoke Hanáček 349b res.CACT
3. Gambo Ekibondo 346b
4. Akinyi Rouqe Queue 337b
5. Ankan Ningen Banken 335b
– Cayamba Mayoko Lady Congo – nedoběh

20.10.2012 Green Bunny III – Chlumec nad Cidlinou
1. Ankan Ningen Banken – 107b
2. Isoke Hanáček – 89b

7.10.2012 Mistrovství ČR – Kralupy n/V
1. Energy EL Lis Glamur 360b, CACT, Mistr ČR, Best in group
2. Adiel Adenike Belongo 357b, res.CACT, Mistr ČR
3.  Bikilu Kandali Santon 354b
4. Mutabarugas Israelites at Tamis TamTamy 353b
5. Isoke Hanáček 338b

23.9.2012 Mezinárodní mistrovství ČR – Tisá
1. Adiel Adenike Belongo – 358b, CACT, Mezinárodní mistr ČR
2. Energy EL Lis Glamur – 356b, CACT, Mezinárodní mistr ČR
3. Old Legends Dojo Hoshi – 354b res.CACT
4. Old Legends Chinese Peony – 349b res.CACT
5. Gambo Ekibondo – 345b
6. Mutabarugas Israelites at Tamis TamTamy – 343b
– Ankan Ningen Banken – nedoběh

16.9.2012 Green Bunny II – Chlumec n./C – klubový závod A.D.P.
1. Energy EL Lis Glamur 101b
2. Jackie Hanáček 87b

9.9.2012 – Mistrovství Moravy – Olešnice
1. Jackie Hanáček 351b Mistr Moravy, CACT
2. Energy EL Lis Glamur 350b res.CACT
3. Cayamba Mayoko Lady Congo 349b
4. Isoke Hanáček 344b
5. Hodu Arhe Ekibondo 340b
6. Ankan Ningen Banken 335b Mistr Moravy
– Anga Citubal – Disq

25.8.2012 – Pohár města Litomyšl – Litomyšl Primátorská hráz
1. Isoke Hanáček 356b CACT
2. Energy EL Lis Glamur 355b res.CACT
3. Bikilu Kandali Santon 355b
4. Ankan Ningen Banken 349b
5. Jackie Hanáček 348b

Výsledky serie Lovec roku 2012 – klubový Český pes
1. italský chrtík 701b
2. dlouhosrstý vipet 698b
3. dlouhosrstý vipet 693b
4. Bogbonga Kasai Abitibi 678b
5. Bikilu Kandali Santon 674b
6. irský vlkodav 657b

19.8.2012 – Gadův memoriál – Radslavice – klubový závod ČP
Kategorie “Fast friends”:
4.Bikilu Kandali Santon 342b
5. Bogbonga Kasai Abitibi 337b
7. Jackie Hanáček 318b

5.8.2012 Chlumecký střapec – Chlumec nad Cidlinou
1. Energy EL Love Lis Glamur 353b CACT
2. Ankan Ningen Banken 333b res.CACT
–  Jackie Hanáček – Nedoběh

22.7.2012 Holba pohár – Hynčice pod Sušinou
1. Energy EL Lis Glamur 531b CACT
2. Bikilu Kandali Santon 530b res.CACT
3. Jackie Hanáček 516b
4. Isoke Hanáček 515b

30.6.2012 Gold Rabbit Trophy – Chlumec nad Cidlinou
1. Energy EL Lis Glamur 172b CACT
2. Jackie Hanáček 171b res. CACT
3. Ankan Ningen Banken 168b
4. Isoke Hanáček 165b

17.6.2012 Congo Cup 2012 – Dol u Blatné – neoficiální závod
Novice Pes
Andre Kottang 169b – Mladý talent
Dhahabu Salasirian 164b – Nejlepší Kill
Amigo Kwaku Maybe Dog 163b
Eboko Kiambu Lady Congo 161b
Khamisi Hanáček 159b
Kwame Ekibondo 158b
Fly with Style Afrikata 158b

Novice Fena
Amaya Akua Maybe Dog 170b
Kamili Hanáček 166b
Dhamira Salasirian 162b – Komik dne

Junior Mix
Dibaja Watu Asthenia172b – JBOB
Dungu Wabu Asthenia171b

Amatér Pes
Faro Old Legendś 178b – Nejlepší amatér, Nejlepší pes, BOB – Vítěz Congo Cupu
Zanzkrit Zahleka 170b
Candy Handy Ituri Moravia 166b
Jamais Vu Sternhimmels 151b
Chuomi Mwana Salasirian 148b
Aramis Adenike Belongo 92b

Amatér Fena
Kimulimuli Bena Makima 177b
Jua Hanáček 171b
Agata Beauty Soul 166b
Iowa Ekibondo 165b
Anga Citubal 160b
Bessy Beautiful Ituri Moravia 160b

Profi Pes
Irongo Hanáček 177b
Gambo Ekibondo 176b
Ankan Ningen Banken 172b
Goldy Ekibondo 172b

Profi Fena
Energy EL Lis Glamur 178b – Nejlepší profi, Nejlepší fena
Bogbonga Kasai Abitibi 177b – Nejlepší zahraniční účastník
Akinyi Rouqe Queue 176b
Ashlee Adenike Belongo 175b
Amanita Pantherina Tamis TamTamy 172
Bibie Salasirian 171b
Isoke Hanáček 170b
Jackie Hanáček 169b
Daboya Kwilu Lady Congo 163b
Cayamba Mayoko Lady Congo 162b – Nejlepší artistický výkon

Veterán mix
Blueberry Krumloš 165b – BOB Veterán
King of Kongo Zahleka 163b – BOS Veterán
Greasy Gui Ananty 157b
Dadisi Zande 153b
Haiya Bena Makima 150b

20.5.2012 Prácheňský pohár – Netolice – klubový závod ČP
Kategorie “Fast friends”:
4. Bogbonga Kasai Abitibi 340b

8.5.2012 Green Bunny – Křešín – neoficiální závod
1. Energy EL Lis Glamur 105b
2. Gambo Ekibondo 97b

5.5.2012 Mistrovství Čech – Karle
1. Ankan Ningen Banken 334b Mistr Čech
2. Isoke Hanáček 333b Mistr Čech
3. Jackie Hanáček 324b
–  Energy EL Lis Glamur – sparingpartner

21.4. 2012 NordCup Chlumec
1. Isoke Hanáček 344b CACT
2. Ankan Ningen Banken 334b res.CACT
3. Jackie Hanáček 329b

8.4.2012 Hanácký pohár
1. Bogbonga Kasai Abitibi – 179 / 179 = 358 b.
2. Bikilu Kandali Santon – 176 / 176 = 352 b.
3. Jackie Hanáček – 169 / 174 = 343 b.
4. Goldy Ekibondo – 163 / 171 = 334 b.
5. Ashlee Adenike Belongo – 170 / 148 = 318 b.
6. Daboya Kwilu Lady Congo – 169 / 110 = 279 b.

1.4.2012 – Medlánecký sysel – Brno – klubový závod ČP
Kategorie “Fast friends”:
1. Bogbonga Kasai Abitibi 338b
6. Bikilu Kandali Santon 332b

24.3.2012 – Jarní Kralupy
1. Isoke Hanáček 346b
2. Amanita Pantherina TTT 337b
3. Akiniy Rouque Queue 335b
4. Ankan Ningen Banken 328b
5. Gambo Ekibondo 328b
6. Jackie Hanáček 319b

Licence:
Bibie Salasirian 2xspol/2xspl
Energy Endless Love Lis Glamur 2xspol/2xspl

8.1.2012 – Nord Cup – Sněžník
1. Bikilu Kandali Santon 347b CACT
2. Gambo Ekibondo 341b res.CACT
3. Amanita Pantherina TTT 335b
4. Ankan Ningen Banken 333b
5. Isoke Hanáček 328b
6. Akinyi Rouque Queue 328b

Výsledky 2011

13.11.2011 – Sofa Do Wear Cup – Kozlov
1. Ankan Ningen Banken 351b CACT
2. Gambo Ekibondo 351b res.CACT
3. Akinyi Rouque Queue 349b
4. Bikilu Kandali Santon 347b
5.Fable Hanáček 347b
6. Isoke Hanáček 342b

30.10.2011 – Memoriál KG
1. Gambo Ekibondo 343b
2. Bogbonga Kasai Abitibi 339b
3. Akinyi Rouque Queue 337b
4. Amanita Pantherina TTT 337b
5. Jackie Hanáček 329b

22.10.2011 – Mistrovství Slovenska nechrtů
2. Bogbonga Kasai Abitibi 179b

23.10.2011 – Rabbit Trophy “Hubertus”
1. Gambo Ekibondo 51b
2. Akinyi Rouque Queue 49b

1.10.2011 – Mistrovství Čech
1.Ankan Ningen Banken – Mistr Čech, CACT 368b
2. Isoke Hanáček – Mistr Čech, res.CACT 361
3. Daboya Kwilu Lady Congo – 361
4. Jackie Hanáček – 354b

25.9.2011 –  Mezinárodní mistrovství ČR
1. Amanita Pantherina TTT – Mezinárodní mistr ČR, CACT 355b
2. Ankan Ningen Banken – Mezinárodní mistr ČR, res. CACT 341b
3. Gambo Ekibondo – 331b
10.9.2011 – Mistrovství Moravy
1. Bogbonga Kasai Abitibi – CACT 340b
2. Daboya Kwilu LC – res.CACT, Mistr Moravy 318b
3. Jackie Hanáček – 317b

27.8.2011 – Pohár města Litomyšl
1. Bikilu Kandali Santon 337b CACT
2. Jackie Hanáček 327b res.CACT
3. Daboya Kwilu Lady Congo 313b
4. Isoke Hanáček 311b

14.8.2011 – Zlatý střapec – Přívrat
1. Daboya Kwilu Lady Congo 339b
2. Isoke Hanáček 326b

6.8.2011 Coursing – Chlumec nad Cidlinou
1. Isoke Hanáček 360b
2. Ankan Ningen Banken 334b

23.7.2011 Mistrovství Čech – Dobřany
1. Safeguardś Diamond Dayna 358b CACT
2. Ankan Ningen Banken 357b res.CACT, Mistr Čech
3. Isoke Hanáček 289b, Mistr Čech

2.7.2011 Rabbit Trophy I.
1. Isoke Hanáček 354b CACT
2. Ankan Ningen Banken 350b res.CACT
–  Daboya Kwilu Lady Congo 169b – odstoupila
Licence:
Jackie Hanáček – spol/spl.
Kimulimuli Bena Makima -2x solo/2xnespl.
12.6.2011 Kralupský pohár
1. Gambo Ekibondo 358b CACT
2. Isoke Hanáček 357 res.CACT
3. Akinyi Rouque Queue 345b
4. Ankan Ningen Banken 344b

5.6.2011 Congo Cup – Dol u Blatné – neoficiální závod
Novice
Energy El Lis Glamur (322 bodů)
Akim Mabanga (270 bodů)

Amatér pes
Faro Old Legend”s (350 bodů)
Aramis Adenike Belongo (322 bodů)
Akili Sunny Fellow (310 bodů)
IQ Ekibondo (301 bodů)

Amatér fena
Iowa Ekibondo (337 bodů)
Jua Hanáček (335 bodů)
Amanita Pantherina Tamy”s TamTamy (327 bodů) – nejlepší kill
Anele Kandali Santon (306 bodů)
Kimulimuli Bena Makima (260 bodů)
Profi pes
Gambo Ekibondo (354 bodů) – nejlepší pes
Irongo Hanáček (346 bodů)
Ankan Ningen Banken (345 bodů)
Goldy Ekibondo (339 bodů)
Ayo Sunny Fellow (332 bodů)

Profi fena
Bogbonga Kasai Abitibi (356 bodů) – nejlepší zahraniční účastník, nejlepší fena, absolutní vítěz závodu
Daboya Kwilu Lady Congo (347 bodů)
Ashlee Adenike Belongo (346 bodů)
Akinyi Rouque Queue (344 bodů)

Veterán fena
Blueberry Krumloš (346 bodů)

7.5.2011 Giom Cup – Rybníky u Dobříše
1. Ankan NB 357b
2. Isoke Hanáček 340b

23.4.2011 Hanácký pohár  – Radslavice
1. Daboya Kwilu LC 345b Nejlepší fena dne+Absolutní vítěz závodu
2. Goldy Ekibondo 325b

4.4.2011 Medlánecký sysel – Brno – neoficiální závod
kategorie feny s PP do 45cm
4. Daboya Kwilu LC 347b
6. Cayamba Mayoko LC 340b

26.3.2011  Jarní Kralupy
1. Isoke Hanáček 347b nejlepší malá fena V FCI+nej malý účastník V.FCI
2. Ankan NB 344b nej malý pes V.FCI
3. Daboya Kwilu LC 335b

29.1.2011 Nord cup – Sněžník
1. Ankan Ningen Banken 335b
2. Isoke Hanáček 334b
3. Gambo Ekibondo 333b

Výsledky coursingů z let minulých naleznete v Basenji Sport 2006-2010