NEAKTIVNÍ BSN

Neaktivní basenji se splněnou licencí

Amanita Pantherina Tamis TamTamy F* – Dostih: Dostihový klubový vítěz 2012,Dostihový vítěz ČMKU 2012, Šampion pro krásu a výkon 2012,2014, Mistr Čech 2011, Mistr ČR2014, 5xres.CACT,Coursing: 1xCACT, Mezinárodní Mistr ČR 2011, 

Ayo Sunny Fellow M* – Dostih: 3xres.CACT, Mistr Čech 2013,

Bibie Salasirian F*-

 

Estee Lauder Ituri Moravia F* Coursing: 1xres.Cact,, Dostih:2xres.CACT,2xCACT,Mistr Čech2015, , Šampion krásy a výkonu 2015,2016, Klubový dostihový vítěz 2015, Mistr kolínské dráhy 2015

Funmilayo Lady Congo:Dostih: , Mistr ČR 2015(krátká trat) , res.CACT

Basenji se splněnou licencí starší 8mi let

Abuluka Godogodo M*: Coursing: res Cact

Adiel Adenike Belongo M*-Dostih: Šampion dostihový ČR, , Mistr ČR 2012, Mistr Čech 2012,2xCACT, Coursing: Klubový coursingový šampion, Šampin práce ČR – coursing,  Mezinárodní mistr ČR 2012,Mistr ČR2012,2013, 2014, 3xCACT,1xres.CACT, Best in field,

Ankan Ningen Banken M* – Dostihový šampion České republiky, Klubový dostihový šampion, Klubový dostihový vítěz 2015(senior)Dostihový vítěz ČMKU 2009,2015(senior), Šampion pro krásu a výkon 2015(senior), Mistr kolínské dráhy 2015(senior), Mistr ČR 2008, Mistr ČR 2008,2013, 2014(krátká trať),Mistr Čech 2015(senior),  Mezinárodní Mistr Rakouska 2010, 1x res.CACT, ; Coursingový klubový šampion, Coursingový šampion pro Krásu a Výkon 2010, Coursingový vítěz ČMKU 2010,2011,2012,  Coursingový klubový vítěz 2009, 2010,2011,2012, Mistr ČR 2009, 2010, 2011, Mezinárodní mistr ČR 2009,2010,2011, Mistr Moravy 2012, 2013, Mistr Čech 2009, 2010,2011,2012,  6xCACT, 7xres.CACT,, 1xBIG, Best in field

Anga Citubal F* –

Abony z Ticha Bantu – ČMKU/BSN/109/04

Affra Zanella Ewo – ČMKU/BSN/131/05

Ager z Ticha Bantu – ČMKU/BSN/55/03 – Coursingový klubový šampion, Coursingový vítěz 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, Klubový coursingový vítěz 2005,2006, Mistr Moravy a Slezka 2003, 2004, 2005, Mistr Čech 2004, Mistr Slovenska 2005, 1xCACT, 17×1.místo

Aggy Vrtiocásek – ČMKU/BSN/87/04

Aimee Ferangi – ČMKU/BSN/10/05

Akinyi Rouqe Queue F* – Dostih: Dostihový klubový vítěz 2011,Dostihový vítěz ČMKU 2011, 1xres.CACT;

Alcea Orange Triumph – Dostihový šampion prro Krásu a Výkon 2007

Anubis Bufumbiro – ČMKU/BSN/17/06

Apolo Aštoret

Ashlee Adenike Belongo F*

Attila Bufumbiro – ČMKU/BSN/126/05 – Klubový coursingový vítěz 2005, 2006, Coursingový vítěz Sr 2005, Mistr Moravy a Sllezka 2005, Mistr ČR 2005, 1x CACT, 2x res.CACT, 

Balú Krumloš – ČMKU/BSN/139/05

Barry z Vanderlindu – ČMKU/BSN/?

Batuuli Owando

Birri z Vanderlindu – ČMKU/BSN/105/04

Birthany z Vanderlindu – ČMKU/BSN/95/04 Coursingový vítěz 2004, 2005, Mistr Čech 2004, 1x res. CACT

Bogbonga Kasai Abitibi F* – Dostih:, Mezinárodní Mistr Rakouska, Coursing:1xCACT, , Mistr Moravy 2011

Daboya Kwilu Lady Congo F* Coursingový klubový šampion, Mistr ČR 2010, 2xres.CACT,, Best in field,

Cayamba Mayoko Lady Congo F* – Coursing: 1xCACT

Cituli Owando F*

Elvan z Ticha Bantu – Dostihový šampion prro Krásu a Výkon 2007

Fable Hanáček* – ČMKU/BSN/122/05 – Dostihový šampion ČR, Dostihový klubový šampion, Dostihový vítěz ČMKU 2007, 2009, Dostihový klubový vítěz 2006, 2008, 2009, Mistr ČR 2008, , 3xres.CACT, 3xCACT ;  Coursing Mistr Čech 2005, , 1xCACT…?

Kipawa Bena Makima F*– Mistr ČR 2008,

Gambo Ekibondo M* Dostihový šampion České republiky, Šampion práce České republiky, Klubový dostihový šampion, Dostihový vítěz ČMKU 2008, 2011,2012,2013,  Dostihový klubový vítěz 2008.2010,2011,2012,2013, Dostihový klubový vítěz – senior 2013, 2014, Nejlepší senior ČMKU 2013, 2014,  Šampion pro krásu a výkon 2012,2013,2014(senior), Mistr ČR krátká trať 2010,2011, 2012, 2013, Mistr Čech 2010, 2011,2013,2014(senior)  Mistr ČR 2014 (senior), Mistr Moravy 2013, 5xCACT, 1xresCACT,; Coursingový klubový šampion, Mistr Moravy 2009,2010, Coursingový vítěz ČMKU 2009, 1xCACT, 3xres.CACT, 

Goldy Ekibondo M*

Greivy Goldman Ananty – ČMKU/BSN/140/05

Hannah Ekibondo F*

Haya Ekibondo F* – Šampion práce, Dostihový klubový vítěz 2010, Dostihový vítěz ČMKU 2010, , 1xres.CACT, Mistr ČR krátká trať 2009, 2010, 1xCACTCoursingový vítěz ČMKU 2009, Coursingový klubový vítěz 2009, 2xCACT, 1xres.CACT, 

Hodu Arhe Ekibondo F*

Irongo Hanáček M* Dostihový klubový vítěz 2009, Dostihový vítěz ČMKU 2010, Mistr ČR 2009, 2xCACT, 1xres.CACT,

Hermiona Twist Ananty – ČMKU/BSN/89/04

Isoke Hanáček F*Šampion práce ČR,Šampion práce ČR-coursing, Coursingový klubový šampion, Coursingový klubový vítěz 2010,2011, Coursingový vítěz ČMKU 2010,2011,  10xres.CACT, 5xCACT, , Mistr Moravy 2009,2010, Mistr Čech 2009, 2010,2011,2012, Mistr ČR 2011, 1xBIG

Mabu Strážník Lasu – ČMKU/BSN/110/04

Mutabaruga´s Israelites at Tami´s TamTamy F*Dostih: Mistr Čech 2012, Mistr ČR 2012, Coursing: res.CACT, 1xCACT, Mistr Čech 2015

Sternhimmels Summa Sumarum

Pokud zde chybí právě Váš basenji nebo jeho vrcholné výsledky neváhejte je zaslat na email: info@ankan.cz

Aktualizováno k 13.2.2017