AKTIVNÍ BSN S LICENCÍ

Aktivní basenji se splněnou licencí

Abuya Anulinka F*- Coursing: res.Cact Dostih: Šampion K+V2017

Alla Saidy Habibi F* – Coursing: 1xresCACT Dostih: Cact,

Amia Kimombo F*-

Amigo Kwaku Maybe Dog M*- Coursing:Mezinárodní Mistr ČR 2013, 10xCACT, 12xres.Cact, , Klubový coursingový šampion, Šampion práce ČR-coursing, Klubový coursingový vítěz 2016, Coursingový vítěz ČMKU 2016

Angavu Maisha Jadarian M* – Dostih: res.Cact

Apollo Anulinka M*-

Abuya Anulinka F*-LC:r.Cact

Allushka Baobab in Kalahari F*- LC 3xr.Cact, Dostih: 1xCact

Ausar Kupalpan M* – Dostih: R.Cact

Bajka MNK: 2xŠampion K+v 2017, Coursing: r.Cact

Ballady: LC 2xCact

Becca Maybe Dog F*- Dostih:Mistr Čech

Bayabaya Msumariś F* – Coursing:3x res.CACT, 2xCact, Dostih:, Klubový dostihový vítěz 2015, Český šampion práce coursing

Bon Mot MNK M* Dostih: res.Cact Coursing: 2xCact

Botambo Adikia Bohemia M* – Dostih: 2x res.Cact, Coursing: r.Cact

Caala Chanzo Cha Nile F*- Coursing: res Cact, Cact Dostih : 2xCact,  3xr.Cact, Mistr ČR, Dostihový vítěz čmku 2017

Caimile Mabanga F* -Dostih: 2xr.cact,

Carambola Kandali Santon F* – Coursing: 4x res.Cact,5xCact, Mistr ČR,Mistr ČR2017 Coursingový vítěz ČMKU 2017,Coursingový klubový vítěz 2017, Český šampion práce-coursing  Dostih:Dostihový vítěz ČMKU2016, 3xCact, , 3xres.Cact

Coffi Kandali Santon M*-  Coursing: 6xres.Cact,2x Cact, Mistr Čech 2016, 

Dibi Mabanga F*-LC: R.Cact, 2xCact

Dhahabu Salasirian M*- Dostih:, 2xCACT, Mistr Čech2014,2015, Mistr ČR2015,Dostihový klubový vítěz 2014,2015, Dostihový vítěz ČMKU2014,2015, Coursing:2xres.Cact, 2xCact, Mistr ČR2016 

Dumisani Chanzo Cha Nile M*- Coursing:8xCact,3cr.Cact Mistr ČR 2017,2018 Coursingový vítěz ČMKU 2017,2018 Coursingový klubový vítěz 2017,2018

Dungu Wabu Asthenia M* – Šampion práce ČR-coursing, Český šampion krásy a výkonu, Český coursingový šampion,  Coursing: Coursingový klubový šampion, Coursingový klubový vítěz 2013,2014,2015, Coursingový vítěz ČMKU 2013,2014,2015, 9x res.Cact, 20xCact, Mistr Čech 2013,2015 ,Mistr Moravy 2016, Best in Field

Ebby Sunny Fellow F*- Coursing: Klubový coursingový šampion,Klubový coursingový vítěz 2016, Coursingový vítěz ČMKU 2016,  4xCact, , 2Xrs.Cact, Mistr Čech 2016, Mistr Moravy 206

Ebongo Vungu Asthenia F* – coursing: r.Cact

Elafu Vaku Asthenia F*-

Energy Endless Love Lis Glamur F*Dostihový šampion České republiky,Šampion práce ČR, Český šampion krásy a výkonu, Dostih: 1xCACT,  Coursing: Šampion práce ČR – coursing, Coursingový šampion ČR, Coursingový klubový šampion,Coursingový klubový vítěz 2012, 2013, 2014,2015, Coursingový vítěz ČMKU 2012,2013,2014,2015,  Mezinárodní mistr ČR 2012,2013, Mistr ČR 2012,2014, Mistr Čech 2013,2014,  Mistr Moravy 2013,  15xCACT, 6xres.CACT,, 1xBIG, BOV

Enye Rangi Salasirian M*- dostih: Mistr Čech 2016 Coursong: Cact, Mistr Moravy 2017, r.Cact

Elidas Chanzo Cha Nile F*-LC: 2xr.Cact, Cact, Mistr ČR, Dostih:3xCact, Šampion K+V 2018, Klubový dostihový vítěz 2018

Enzi Ebun Salasirian F* – Coursing: 2xCact, Mistr Čech 2017

Epua Vema Asthenia F*- res.Cact, Cact, 

Falsafa Salasirian M* – Mistr Moravy 2015, 5xres.CACT Cact, Mistr Čech 2017, Dostih: 4xr.Cact, 1xCact

Fenuku Krumloš M* – Dostih: Dostihový vítěz ČMKU2016, 2xres.Cact, Coursing: 2xr.Cact, 2xCact, Mistr Moravy2018

Fly with Style Afrikata M* Coursing:1xres.Cact, 3xCact, Mistr Moravy 2014, Klubový coursingový šampion, Český coursingový šampion, Dostih: , 1xCACT

Funanya Salasiria F* Dostih: ,3x Cact, r.Cact Coursing: r.cact

Gabo Njombe Lady Congo M*- dostih: res.Cact

Gibson Warrior of Burudika M*- LC: r.Cact, Dostih? Šampion K+V2018, 1xr.CACT

Gulu Twa Asthenia F*-LC:Cact, r.Cact

Hakimu Salasirian M*-

Havu Salonga Asthenia M* -LC: r.Cact

Hakika Sewu Asthenia F*- LC: 5xCact, Mistr ČR2018,Coursingový vítěz ČMKU, Klubový coursingový vítěz 2018, Dostih: 1xCact, 2xrCact

Jasira Ekibondo F* – Coursing: 5x res.Cact, 1xCact

Kali Hanáček F* –   Coursing: Klubový coursingový šampion, Český coursingový šampion, 6xCACT, Mistr Moravy 2015,2018 2xres.Cact, dostih: KLubový dostihový vítěz 2016,2017 ,   3xCact,3xres.Cact , Mistr ČR2016-kratka, Mistr Moravy2016,2017,2018, Mistr ČR2016,2018, Dostihový vítěz ČMKU 2018 

Kamili HanáčekF*: Dostih: res.CACT

Kwame Ekibondo M*-

Latoya Hanáček F*- Dostih:r.Cact

Manzi Tamis Tamtamy Ekibondo M*: Dostih: Šampion krásy a výkonu 2015(mladý), 2016, res.Cact, Cact

Niskander Solar Veis: LC: r.Cact

Possum Creekś Atumpan M* – Coursing: Český coursingový šampion, 3xr.CACT, 2xCact, Dostih: KLubový dostihový vítěz 2016, 2017,2018 Dostihový vítěz čmku 2017,2018 18xCact,3x res.Cact, , Mistr ČR2016,17 kratka, Mistr Moravy2016,2017,2018 Mistr ČR 2016,2017,2018 Ocelit Trophy 2017, 2xMistr Čech(2018) , Český dostihový šampion, Klubový dostihový šampion, 2xŠampion práce ČR LC+OR

Suaralayn Orange Boy M*- 3xCact, 3xres.Cact, Český coursingový šampion, Klubový coursingový šampion, Český šampion Práce coursing

Taji and  Makindu Nzangi To Asthenia F*:Coursing2xrCact

AKTUALIZOVÁNO K 21.1.2018