AKTIVNÍ BSN S LICENCÍ

Aktivní basenji se splněnou licencí

Abuya Anulinka F*- Coursing: res.Cact

Alla Saidy Habibi F* – Coursing: 1xresCACT

Amigo Kwaku Maybe Dog M*- Coursing:Mezinárodní Mistr ČR 2013, 10xCACT, 10xres.Cact, , Klubový coursingový šampion, Šampion práce ČR-coursing, Klubový coursingový vítěz 2016, Coursingový vítěz ČMKU 2016

Angavu Maisha Jadarian M* – Dostih: res.Cact

Apollo Anulinka M*-

Ausar Kupalpan M* –

Bayabaya Msumariś F* – Coursing:2x res.CACT, Cact, Dostih:, Klubový dostihový vítěz 2015,

Bikilu Kandali Santon F* – Coursing:Coursingový klubový šampion, Český dostihový šampion,Český šampion práce – couring,  5xCACT, 5x res.Cact, , Mistr Moravy 2014

Botambo Adikia Bohemia M* – Dostih: res.Cact

Caala Chanzo Cha Nile F*- Coursing: res Cact

Carambola Kandali Santon F* – Coursing: res.Cact,2xCact, Mistr ČR, Dostih:Dostihový vítěz ČMKU2016, 3xCact, , 2xres.Cact

Coffi Kandali Santon M*-  Coursing: 3xres.Cact, Cact, Mistr Čech 2016, 

Dhahabu Salasirian M*- Dostih:, 2xCACT, Mistr Čech2014,2015, Mistr ČR2015,Dostihový klubový vítěz 2014,2015, Dostihový vítěz ČMKU2014,2015, Coursing:2xres.Cact, 2xCact, Mistr ČR2016 

Dungu Wabu Asthenia M* – Šampion práce ČR-coursing, Český šampion krásy a výkonu, Český coursingový šampion,  Coursing: Coursingový klubový šampion, Coursingový klubový vítěz 2013,2014,2015, Coursingový vítěz ČMKU 2013,2014,2015, 8x res.Cact, 19xCact, Mistr Čech 2013,2015 ,Mistr Moravy 2016, Best in Field

Ebby Sunny Fellow F*- Coursing: Klubový coursingový šampion,Klubový coursingový vítěz 2016, Coursingový vítěz ČMKU 2016,  4xCact, , 2Xrs.Cact, Mistr Čech 2016, Mistr Moravy 206

Ebongo Vungu Asthenia F* –

Energy Endless Love Lis Glamur F*Dostihový šampion České republiky,Šampion práce ČR, Český šampion krásy a výkonu, Dostih: 1xCACT,  Coursing: Šampion práce ČR – coursing, Coursingový šampion ČR, Coursingový klubový šampion,Coursingový klubový vítěz 2012, 2013, 2014,2015, Coursingový vítěz ČMKU 2012,2013,2014,2015,  Mezinárodní mistr ČR 2012,2013, Mistr ČR 2012,2014, Mistr Čech 2013,2014,  Mistr Moravy 2013,  15xCACT, 5xres.CACT,, 1xBIG

Enye Rangi Salasirian M*- dostih: Mistr Čech 2016

Enzi Ebun Salasirian F* –

Epua Vema Asthenia F*- res.Cact, Cact, 

Falsafa Salasirian M* – Mistr Moravy 2015, 2xres.CACT

Faro Old Legendś M* Dostih: , 2xCACT, Šampion K+V2014 ,2015, Coursing: 2xres.CACT,

Fenuku Krumloš M* – Dostih: Dostihový vítěz ČMKU2016, 2xres.Cact, 

Fly with Style Afrikata M* Coursing:1xres.Cact, 3xCact, Mistr Moravy 2014, Klubový coursingový šampion, Český coursingový šampion, Dostih: , 1xCACT

Funanya Salasiria F* Dostih: ,3x Cact, 

Gabo Njombe Lady Congo M*- dostih: res.Cact

Jackie Hanáček F*Coursing: Český šampion práce-coursing, 4xres.CACT, 2xCACT, Mistr Moravy 2012, Mistr ČR 2013, ; Dostih: Dostihový klubový vítěz 2013, Dostihový vítěz ČMKU 2013, Mistr ČR krátká trať 2012,2013, Mistr Čech 2013

Jasira Ekibondo F* – Coursing: 4x res.Cact, 1xCact

Kali Hanáček F* –   Coursing: Klubový coursingový šampion, Český coursingový šampion, 5xCACT, Mistr Moravy 2015, res.Cact, dostih: KLubový dostihový vítěz 2016,  2xCact,res.Cact , Mistr ČR2016-kratka, Mistr Moravy2016, Mistr ČR2016

Kamili HanáčekF*: Dostih: res.CACT

Kwame Ekibondo M*-

Manzi Tamis Tamtamy Ekibondo M*: Dostih: Šampion krásy a výkonu 2015(mladý), 2016, res.Cact, Cact

Possum Creekś Atumpan M* – Coursing: Český coursingový šampion, 3xr.CACT, 2xCact, Dostih: KLubový dostihový vítěz 2016,  3xCact, res.Cact, , Mistr ČR2016 kratka, Mistr Moravy2016, Mistr ČR 2016

Suaralayn Orange Boy M*- 2xCact, 2xres.Cact

AKTUALIZOVÁNO K 13.2.2017